Jak dojechać?

Salon Fachowiec Poznań

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10:00-20:00
Sob.: 10:00-18:00
Niedz.: 10:00-16:00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W Poznaniu funkcjonuje jeden z setek salonów Grupy Fachowiec rozsianych po całej Polsce. Popularność marki i jej tak gęsta obecność to wynik zaufania, które zbudowaliśmy na fundamencie najwyższej jakości obsługi oraz oferowanych produktów. W poznańskim salonie uda się wraz z doradcą dobrać idealny rodzaj podłóg drzwi oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów. Dostępny jest także szeroki wachlarz paneli ściennych.

Dogodna lokalizacja, ekspozycja, próbniki oraz fachowe doradztwo przekładać się będą na zakupy w przyjemnej atmosferze.

Zamów najlepsze panele podłogowe wraz z fachowym montażem

Bez wątpienia wielką wartością salonu w Poznaniu jest bardzo szeroka oferta. Zarówno podłogi laminowane, jak i winylowe oraz drewniane występują w wielu modelach, wariantach czy kolorystyce. Możemy wybrać podłogi w atrakcyjnych cenach od topowych marek, które z powodzeniem funkcjonują na światowych rynkach. Dostępne są podłogi od takich firm jak Quick-Step, Barlinek, Gerflor, Swiss-Krono czy Kaindl.

W ofercie salonu znajdują się nie tylko same podłogi, oferujemy też kompleksową obsługę, dzięki której w jednym miejscu uda się kupić także wszelkie niezbędne akcesoria wykończeniowe oraz elementy montażowe. A jeśli będziesz potrzebować usługi montażu, nasi specjaliści z przyjemnością umówią się na wybrany termin i wykonają sprawny i profesjonalny montaż.

Wybierz drzwi i nie martw się o ich profesjonalną instalację

Jeśli w naszych niedalekich planach jest remont mieszkania lub czeka nas wykończenie wnętrz w nowo zakupionej nieruchomości często pojawia się mnóstwo pytań, co do tego, jakie wybrać elementy wyposażenia. Jednymi z najistotniejszych, najbardziej eksponowanych w pomieszczeniach produktów są drzwi wewnętrzne. Te nie tylko powinny wpasowywać się w cały design przestrzeni, ale także muszą być trwałe i dobrze chłonące dźwięki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat drzwi i tego, w jaki sposób dobrać je np. do metrażu mieszkania, lub poznać różnice pomiędzy drzwiami z felcem, lub bez odwiedź nas. Nasz fachowy zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. A jeśli zajdzie potrzeba umówimy także profesjonalny montaż w dogodnym terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty