Jak dojechać?

Salon Fachowiec Grudziądz

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Focha 15, 86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

 

Salony Grupy Fachowiec tworzymy po to, by nasi klienci nie tylko znaleźli odpowiedni produkt, ale także mogli doradzić się w kwestii wyboru odpowiedniej podłogi, drzwi czy wykończenia ścian. Jednym z takich salonów, jest salon w Grudziądzu. W atrakcyjnie zlokalizowanym sklepie można przekonać się jaką jakość prezentują oferowane przez nas panele podłogowe, winylowe, a także podłogi drewniane. Ekspozycja obejmuje także drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Nie brakuje również wszelkiego rodzaju elementów wykończeniowych, listew maskujących, przypodłogowych, progowych, klamek, jak i środków do pielęgnacji.

Wybierz idealne panele podłogowe w naszym salonie w Grudziądzu

Do podjęcia ostatecznej decyzji o wyborze paneli podłogowych nie powinniśmy podchodzić zbyt pochopnie. Podłoga jako bardzo istotny element wykończenia wnętrz domów i mieszkań ma ostatecznie służyć przez wiele lat i przez ten sam czas powinna też nieustannie cieszyć oko. Wybór pod kątem samej prezentacji podłogi nie powinien nam przysparzać problemów. Przeważnie wiemy, jaki chcemy osiągnąć rezultat, jaka kolorystyka ma dominować. Ale bardzo istotnymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru są właściwości posadzki, które odnosić się będą do odporności i wytrzymałości, jaką charakteryzują się panele podłogowe. Grudziądz jako kolejne miasto, w którym funkcjonuje nasz salon to doskonałe miejsce do jego prowadzenia. Jeśli chcesz się w 100% przekonać, że ta czy inna podłoga będzie odpowiednia do docelowej intensywności jej użytkowania zapraszamy do naszego sklepu. Porozmawiaj ze sprzedawcą, który umiejętnie podpowie jaka klasa ścieralności oraz użyteczności będzie odpowiednia dla twojego domu. Dowiesz się także czym charakteryzują się nowoczesne podłogi winylowe oraz zobaczysz jak pięknie prezentują się deski barlineckie.

Zdecyduj się na partnera, który zadba o kompleksową obsługę – wybierz drzwi wewnętrzne, zamówi transport i montaż w Grudziądzu

Współpraca z salonem Grupy Fachowiec nie ogranicza się do oferty na podłogi czy drzwi wewnętrzne. Grudziądz jako lokalizacja dla naszego salonu wymaga takiego samego podejścia, takiego samego doradztwa i świadczenia profesjonalnych usług jak w każdym innym mieście, w którym prowadzimy nasze salony. U nas zostaniesz obsłużony kompleksowo, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jeśli zdecydujesz się na panele lub drzwi wewnętrzne w naszym salonie, masz możliwość w jednym miejscu zorganizowania także transportu oraz montażu, znajdziesz także wszelkie niezbędne akcesoria i materiały montażowe. Oferujemy również listwy przypodłogowe, podkłady pod panele, listwy maskujące, etc. Zamów naszych fachowców, którzy zdejmą wymiary, a kiedy produkt będzie już na miejscu zajmą się montażem w dogodnym terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty