Jak dojechać?

Salon Fachowiec Wieluń

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Woj.Polskiego 4A, 98-300 Wieluń

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00
Niedziela: zamknięte


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Rynek paneli podłogowych oraz drzwi wewnętrznych jest obecnie bardzo duży. Możemy przebierać spośród bardzo bogatej oferty. Panele podłogowe występują w niezwykle bogatej palecie wzorów, pięknie się prezentują, i wiernie odwzorowują naturalne usłojenie. Niezależnie od tego w jakiej aranżacji będzie więc utrzymany nasz dom z powodzeniem znajdziemy model paneli podłogowych, który uzupełni tę aranżacją i będzie stanowił o stylu i charakterze wnętrza. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję warto zapoznać się bliżej z właściwościami tego rodzaju podłogi. Zapraszamy więc do jednego z salonów Grupy Fachowiec, w którym można zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej tego, na co jeszcze należy zwrócić uwagę decydując się na panele podłogowe. W Wieluniu znajduje się nasz kolejny salon.

Drzwi wewnętrzne i panele podłogowe – Wieluń miastem, w którym także działamy

Wykańczając mieszkanie czy dom musimy podejmować decyzje, które pociągają za sobą spore konsekwencje finansowe. Drzwi oraz podłogi to jedne z kosztowniejszych elementów wykończeniowych. Warto więc przemyśleć dokładnie tego rodzaju zakup. Dobrą praktyką może okazać się wybranie zarówno drzwi wewnętrznych, jak i paneli podłogowych w jednym sklepie. Dlaczego? Wówczas uda się zorganizować, poza zakupem, także dostawę oraz montaż w jednym miejscu. To wygodne rozwiązanie, eliminujące potrzebę odwiedzania wielu salonów, redukujące koszty transportu. Zapraszamy więc do naszego salonu w Wieluniu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty