Jak dojechać?

Salon Fachowiec Koźmin Wielkopolski

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Borecka 39, 63-720 Koźmin Wielkopolski

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zastanawiasz się nad tym jaki rodzaj podłogi wybrać do właśnie wykańczanego mieszkania? Rozważasz wybór zarówno podłogi drewnianej, paneli podłogowych, jak winylowych? Wybierz się więc do fachowego salonu Grupy Fachowiec – Koźmin Wielkopolski. Panele podłogowe, czy innego rodzaju podłogi są tutaj możliwe do obejrzenia, dotknięcia poznania ich struktury. Dodatkowo masz zawsze dostęp do specjalisty, który zwróci uwagę na to, co poza wyglądem jest bardzo istotne, kiedy decydujemy się na dany rodzaj podłogi. Panele podłogowe różnią się od siebie klasą ścieralności czy użyteczności, winyl czy podłogi drewniane także mają swoją charakterystykę, o której warto wiedzieć nieco więcej, by dokonać świadomego wyboru.

Wybierz świadomie – markowe panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne

Wykończenie podłogi generuje dość duży wydatek w całym koszcie remontu czy wykańczania mieszkania. Co więcej, zły wybór będzie wymagał od nas zaangażowania kolejnych dużych środków w krótkim czasie od położenia podłogi. Dlatego tak istotne jest to, by wybrać świadomie, by zdawać sobie sprawę z tego, że poza wyglądem liczą się klasa ścieralności czy użyteczności, że warto przemyśleć wybór paneli o podwyższonej odporności na wilgoć. Jeśli te parametry odpowiednio dobierzemy pod kątem użytkowania podłogi możemy być spokojni o to, że będzie nam ona służyć odpowiednio długo. Nie inaczej jest z drzwiami, które należą do nieco kosztowniejszych elementów wykończeniowych. Dlatego też w kontekście drzwi także warto doradzić się profesjonalisty, który podpowie nam, na co szczególnie zwrócić uwagę.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty