Jak dojechać?

Salon Fachowiec Ciechanów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Sienkiewicza 85A, 04-600 Ciechanów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jesteś na etapie wykańczania mieszkania, przed tobą większy remont? Zajrzyj do jednego z naszych salonów w Ciechanowe. Grupa Fachowiec to siec wyspecjalizowanych sklepów, w których znajdziesz szeroką ofertę paneli podłogowych, winylowych czy podłóg drewnianych, nie brakuje tu drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Z pomocą doradcy dobierzesz wszelkie inne akcesoria niezbędne do montażu elementów wykończeniowych, takich jak kleje, pianki, silikony, listwy przypodłogowe, podkłady pod panele etc. Jeśli będziesz mieć pytania porozmawiaj z naszym sprzedawcą i skorzystaj z usług doradczych.

Wybierz idealne drzwi wewnętrzne

Będąc na etapie wyboru odpowiednich drzwi do wewnątrz warto przemyśleć kilka kwestii z tym związanych. Oczywiście liczy się ich estetyka, design, który ma odpowiednio uzupełnić aranżację wnętrz, ale nie mniej istotne mogą się okazać w pewnym sensie ukryte cechy skrzydeł drzwiowych. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na ich właściwości akustyczne. Może to być szczególnie istotne jeśli w domu są dzieci, i zależy nam na odpowiednim wyciszeniu ich pokoi. Porozmawiaj z naszym doradcą, który podpowie ci, w jaki sposób drzwi wewnętrzne mogą zostać wygłuszone, tak by stworzyły one komfortowe warunki domownikom.

Panele podłogowe – wybierz odpowiedni model i umów się na montaż

Wybór odpowiedniej podłogi, która nie tylko będzie się pięknie prezentowała i da szerokie możliwości aranżacyjne, ale także będzie trwała i służyła przez lata, warto poprzedzić dobrym rozeznaniem się w tym temacie. W salonie Grupy Fachowiec w Ciechanowie możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie podłóg. Oferta jest szeroka, a ekspozycje pozwalają przekonać się jak realnie prezentują się te czy inne panele podłogowe. Kolorystyka, usłojenie, trwałość paneli laminowanych są obecnie na bardzo wysokim poziomie. Perfekcyjnie odwzorowują naturalne usłojenie, a wytrzymałość takiej podłogi pozwala położyć ją nawet w kuchni.

Zapraszamy do naszego salonu w Ciechanowie. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa, umów się na transport oraz montaż drzwi wewnętrznych oraz podłogi w dogodnym dla ciebie terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty