Jak dojechać?

Salon Fachowiec Niepołomice

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Jagiellońska 2, 32-005Niepołomice

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-13.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Niezależnie od tego czy do swojego nowego mieszkania lub domu szukasz drzwi, podłogi drewnianej, paneli laminowanych czy winylowych, przed dokonaniem zakupu warto tego rodzaju elementy wyposażenia zobaczyć. Upewnić się w 100% co do ich wyglądu i jakości.

W salonie Grupy Fachowiec w Niepołomicach przygotowaliśmy wystawy podłóg każdego rodzaju. Sprawdzisz jak się prezentują podłogi od renomowanych producentów. Jeśli tylko będziesz mieć jakieś pytania nasi doradcy służą pomocą.

Zamów podłogi lub drzwi i skorzystaj z usług transportu i montażu

W poszukiwaniu idealnych podłóg najczęściej kierujemy się tym, jak one się prezentują. Jednak to nie powinien być jedyny argument, który przekona nas do zakupu. Jeśli nasz wybór ograniczyliśmy do paneli laminowanych to warto wiedzieć, że mogą się one od siebie znacznie różnić nie tylko wyglądem. W tej grupie podłóg bardzo istotną cechą podłogi jest ich klasa ścieralności i użyteczności. Warto też sprawdzić, czy panele mają podwyższoną odporność na wilgoć. Jest to bardzo istotne jeśli zależy nam na położeniu paneli w kuchni.

Korzystając z oferty salonu Grupy Fachowiec w Niepołomicach masz też możliwość skorzystania z pełnego doradztwa. Nasi specjaliści podpowiedzą, jaką klasę ścieralności i użyteczności powinny mieć panele, które trafią do twojego domu. Dobrze dobrana podłoga będzie trwalsza i posłuży nam przez długi okres, bez obaw, że utraci ona swój oryginalny wygląd.

Zapraszamy do naszego salonu. Skorzystaj z naszego wsparcia i usług transportu oraz montażu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty