Jak dojechać?

Salon Fachowiec Pruszków

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
Al. Jerozolimskie 444, 05-800 Pruszków

Dział podłogi:
Dział drzwi:

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 19:00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

 

Spacer wirtualny

W świetnie skomunikowanej lokalizacji w Pruszkowie, na Al. Jerozolimskich 444, funkcjonuje jeden z salonów Grupy Fachowiec. Dzisiaj jest to już rozpoznawalna marka na mapie sklepów z wyposażeniem wnętrz, która rozwija skrzydła i pojawia się w coraz to nowych miejscach w całej Polsce. W Pruszkowie zaprojektowano salon ze świetną ekspozycją drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także z panelami podłogowymi i winylowymi oraz podłogami drewnianymi. Zebraliśmy w jednym miejscu świetne, cenione marki oraz zbudowaliśmy zespół doradców, którzy z przyjemnością wytłumaczą wszelkie kwestie związane z posadzkami, drzwiami, argumentami stojącymi za tym, czy innym wyborem.

 

Panele winylowe czy laminowane, a może drewno? Fachowcy z salonu w Pruszkowie pomogą ci wybrać jak najlepiej

Zastanawiasz się nad tym, jaki rodzaj podłogi wybrać do swojego domu lub mieszkania. Weryfikujesz właściwości drewnianych posadzek, porównujesz winylowe rozwiązania ze standardowymi panelami podłogowymi. Przyjdź do salonu w Pruszkowie. Wytłumaczymy ci każdy szczegół, powiemy, jakie są zalety drewna, kiedy go unikać, a kiedy zdecydować się na panele winylowe czy laminowane. Ostatecznie podłoga ma służyć przez lata i w całym okresie użytkowania ma cieszyć oko. Dlatego wybór jest tak istotny. Dlatego my to wiemy i chętnie pomagamy w jego dokonaniu.

 

Panele podłogowe w salonie w Pruszkowie – pomożemy wybrać, umówimy transport i montaż

Czeka cię wymiana podłogi w mieszkaniu? Szukasz paneli podłogowych, które będą długo służyć w twoim nowym domu? Wybierz się do salonu Grupy Fachowiec w Pruszkowie. Tutaj spotkasz się z profesjonalną i zaangażowaną obsługą. Nasi specjaliści pomogą ci wybrać najlepsze do danego pomieszczenia i sposobu użytkowania panele podłogowe. U nas znajdziesz podłogi od najlepszych, popularnych i docenianych producentów. Będziesz mieć też szansę sprawdzenia tego jak dany rodzaj panela podłogowego pod kątem akustyki, co będzie szczególnie istotne jeśli w domu mamy pupila w postaci psa. Panele podłogowe z dobrymi parametrami akustycznymi będą cichsze. W salonie w Pruszkowie nie tylko wybierzesz idealne podłogi, ale także możesz skorzystać z naszych dodatkowych usług. Po dokonaniu wyboru możesz umówić się na dostawę w dogodnym terminie, a także zdecydować się na profesjonalny montaż.

 

Postaw na solidne i eleganckie drzwi wewnętrzne – skorzystaj z doradztwa w salonie

Przed tobą wybór drzwi wewnętrznych? Chcesz, by nie tylko dobrze się prezentowały, wpisywały w aranżację wnętrze twojego mieszkania czy domu? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa w salonie Grupy Fachowiec w Pruszkowie. Pomożemy ci wybrać komplet drzwi, podpowiemy czym różnią się drzwi lewe i prawe, wspólnie ocenimy jakiego rodzaju wypełnienie będzie lepsze do twojego mieszkania lub domu. U nas zapoznasz się z ofertą topowych producentów, cenionych za wzornictwo i wysoką jakość. Nie brakuje szerokiego wyboru pod kątem kolorystycznym. Znajdziesz też drzwi wewnętrzne o różnych konfiguracjach pod kątem oszkleń. Nasza oferta jest kompleksowa, poza samymi drzwiami oferujemy także dodatkowe usługi. W jednym miejscu wybierzesz skrzydło drzwiowe, ościeżnice, okucia czy listwy wykończeniowe, ale także zamówisz dostawę w dogodnym terminie, a także możesz zdecydować się na profesjonalny montaż.

 

Wszystko w jednym miejscu. Produkt, transport i montaż

Grupa Fachowiec, dbając o wygodę klientów organizuje kompleksową obsługę. Nie inaczej jest w naszym salonie w Pruszkowie. Tu także z przyjemnością doradzamy odwiedzającym salon i odpowiadamy na pytania o drzwi, panele podłogowe czy ścienne, a także te pytania bardziej techniczne odnoszące się do metod montażu czy stosowania tego, czy innego podkładu zarówno pod panele, jak i podłogi drewniane.

Zależy nam na tym, by w naszym miejscu panowała przyjemna atmosfera, a salon stał się miejscem, w którym z przyjemnością uda się zrobić cieszące przez lata zakupy drzwi zewnętrznych, wewnętrznych czy podłóg.Zapraszamy do naszego salony, zawsze pomagamy.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty