Jak dojechać?

Salon Fachowiec Opoczno

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Limanowskiego 1, 26-300 Opoczno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wybór drzwi wewnętrznych oraz paneli podłogowych nie musi wiązać się ze stresem, nie musi sprawiać problemu jeśli wybierzemy się do renomowanego salonu Grupy Fachowiec w Opocznie. W naszych sklepach można skorzystać z bezpłatnego doradztwa, dzięki czemu wybór kosztownych elementów wykończeniowych nie będzie taki trudny. Doradca podpowie, na co zwrócić uwagę poza samym wyglądam zarówno drzwi jak i podłóg. Wspierając nas w wyborze doradzi także, jaki wybrać podkład pod panele, czy też zwróci uwagę na to czy warto dodatkowo wyciszyć drzwi.

Wybierz drzwi i panele podłogowe – zdecyduj się na transport i montaż

Jeśli już zdecydowaliśmy się na idealne, wpisujące się w aranżację mieszkania i odpowiednio wytrzymałe panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne często stajemy przed kolejnymi wyzwaniami – transportem i montażem. W salonach Grupy Fachowiec nie pozostawiamy naszych klientów samych z tym problemem. Po wyborze produktu, pomagamy także w wyborze odpowiednich akcesoriów i innego rodzaju elementów montażowych, takich jak listwy przypodłogowe, pianka podkładowa, silikony czy listwy maskujące. Kolejny krok to organizacja usług komplementarnych, czyli transportu oraz montażu. Nasz doradca umówi zdjęcie wymiarów, dzięki czemu kupimy odpowiednią ilość paneli, a także właściwie otwierane drzwi. W dogodnym terminie umówiony zostanie także transport oraz montaż, który będzie realizowany przez fachową i zaufaną ekipę.

Zapraszamy do naszego salonu w Opocznie, masz tu możliwość zobaczenia jak prezentują się oferowane przez nas produkty, a także doradzenia się u naszego specjalisty.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty