Nowa kolekcja linii DRE Supreme by K. Miruć

Oferta drzwi wewnętrznych linii DRE Supreme została rozszerzona o nową kolekcję – KIOTO. Powstała ona z miłości do drewna, które ponownie wraca na salony. Natura, produkty eko, to aktualnie światowy trend. W kolekcji KIOTO drewno zostało zaprezentowane w uwspółcześnionej, eleganckiej i minimalistycznej formie. Inspiracją było Kioto, dawna stolica Japonii i siedziba cesarza. To tam nowoczesna architektura łączy się harmonijnie z przyrodą. Drzewa i bujna roślinność wypełniają liczne ogrody i parki.

DRE_Kioto_1

Drzwi tworzące kolekcję KIOTO, to drzwi płytowe o wysokości skrzydła 2300 lub 2043 mm, w drewnopodobnych laminatach HPL o grubości 0,8 mm. Dostępne są w czterech wzorach i 3 kolorach – sosna aland, dąb vicenza naturalny i dąb vicenza grey. KIOTO 2, 3, 4 są modelami z intarsjami, które mogą być w kolorze mat moro oraz stal szczotkowana. Drzwi dostępne są w wariancie bezprzylgowym oraz z odwróconą przylgą.

 

 

W kolekcji KIOTO dostępny jest ponadto za dopłatą pakiet SILENT, który zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 37 dB. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji gdy potrzebne jest wyciszenie pomieszczenia i odcięcie się od dźwięków pozostałej części domu. Pakiet SILENT 37 dB dotyczy wyłącznie drzwi bezprzylgowych z zamkiem magnetycznym na klamkę, z wypełnieniem akustycznym i uszczelką opadającą.

 

Dodatkową nowością w kolekcji KIOTO jest zamek Magic Magnetic. Jest to innowacyjny system otwierania i zamykania drzwi bez klamki bazujący na zestawie bardzo silnych magnesów. Przy zamykaniu drzwi, dwa elementy zbliżają się do siebie i zapewniają równe, idealne zamknięcie dzięki sile magnetycznej.