NOWE KOLEKCJE DRZWI FIRMY DRE

Prezentujemy Wam tegoroczną nowość firmy DRE. Jest to kolekcja drzwi wewnętrznych, płytowych WOOD. Została ona wykonana w technologii DRE-Print, która umożliwia nanoszenie wysokiej jakości nadruku cyfrowego na konstrukcję skrzydła. W skład kolekcji wchodzą cztery wzory różniące się ułożeniem grafiki dębowej okleiny. Ponadto drzwi można zamówić w trzech różnych wariantach wybarwień. Powierzchnia skrzydła i wydruku została zabezpieczona lakierem matowym. Ościeżnica wykonana jest także w technologii DRE-PRINT i DRE-FORMING, w pełnym zadruku cyfrowym, w dekorze dopasowanym do dekoru skrzydła.

Ponadto rozrasta się kolekcja Grafi i właśnie trafiło do niej kolejnych nowych 16 wzorów. Tym razem jest to przede wszystkim stylistyka dedykowana do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Ale nie tylko. Przy zamawianiu takich drzwi można wybrać typ lakieru, jakim zostanie wykończe skrzydło – połyskowy lub matowy.

W nowej kolekcji drzwi ramowych DRE – SEMI – zastosowano połączenie okleiny matowej z lakierem połyskowym. Środkowe ramiaki zostały polakierowane na wysoki połysk, natomiast pionowe oraz skrajne poziome zostały pokryte folią matową DRE-Cell (czarna mat, biała mat). Ościeżnice wykonane są w folii matowej.

Estra to kolejny, tym razem klasyczny, nowy wzór drzwi ramowych DRE, połączony z matowymi okleinami DRE-Cell oraz bielą alpejską folii Finish. W kolekcji zastosowano płyciny płaskie o grubości 16 mm oraz nowe dwa dekory – jasny szary mat i biel alpejska.