Lifting w salonie Fachowiec w Pruszkowie k. Warszawy

Zapraszamy do naszego salonu w Pruszkowie, gdzie strefa drzwi doczekała się generalnego remontu. W całkiem nowej odsłonie możemy pokazać Wam ponad 130 skrzydeł. Na żywo możecie zobaczyć różne modele, wzory, okleiny czy też nietypowe rozwiązania (ukryte ościeżnice, systemy przesuwne czy drzwi z odwrotną przylgą). A wszystko tylko i wyłącznie od renomowanych producentów – DRE, Porta, Pol-Skone, Vasco, Wikęd, Gerda, Dorpol, El Prema, Eclisse

 

Ale na tym nie koniec. Również strefa podłóg drewnianych została poddana poważnemu liftingowi. Na ponad 100 m2 możecie obejrzeć ofertę takich firm, jak Barlinek, Boen czy Finish Parkiet. Show floory pomogą Wam poczuć jakim produktem jest drewno, jak wygląda na większej powierzchni niż tylko formatka z wzornika.

 

I wreszcie strefa podłóg winylowych. Poszerzyliśmy ją o ofertę marki Arbiton. Wiedzieliście, że podłogi winylowe mogą być też we wzorze jodełki? Nie, to wpadnijcie do nas – wszystko Wam opowiemy i pokażemy. Ponadto zmieniliśmy prezentację podłóg firmy Gerflor. Nowy, wygodniejszy w obsłudze stojak kryje w sobie ponad 30 przeróżnych wzorów.

 

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!