SWISS KRONO AQUA ZERO Niech się dzieje co chce!

Wodne eksperymenty dzieci, nieokiełznana psia radość, czy kot goniący muchę? A może wchodzenie w mokrych butach z zakupami do kuchni, plastyczne popisy w salonie i przelana donica z monsterą? Jaki test dzisiaj przejdzie Wasza podłoga? Z myślą o wszystkich domowych laboratoriach i prawdziwych poligonach doświadczalnych firma Swiss Krono stworzyła cztery kolejne kolekcje wodoodpornych paneli AQUA ZERO. Odpornych na kontakt z wodą do 24 godzin!

SWISS KRONO AQUA ZERO – VOLO. Ta kolekcja wodoodpornych podłóg laminowanych, to naturalny dynamizm. Zestaw 10 różnych desek pozwala stworzyć podłogę o dynamicznym rysunku, która doskonale sprawdzi się w salonie otwartym na przedpokój, dzięki dopasowaniu do ceramiki. Wodoodporna konstrukcja umożliwia wygodne sprzątanie za pomocą mopów parowych.

SWISS KRONO AQUA ZERO – MOVIE. To sześć kolejnych nowych, wodoodpornych dekorów z deskami w jednolitej tonacji. Dębowe dekory bez sęków i wzory z mazurskich lasów gwarantują pełną naturalność. Podłogi z tej kolekcji są idealne do salonów z aneksem kuchennym dzięki dopasowaniu poziomu.

SWISS KRONO AQUA ZERO – FIORI. To następne sześć nowych dekorów. Wszystkie są również wodoodporne oraz trwałe dzięki klasie ścieralności AC6. Te parametry pozwalają na pełną dowolność zastosowań, a struktura synchroniczna pomaga światłu słonecznemu wydobyć piękno drewnianego wzoru.

I w końcu kolekcja SWISS KRONO INFINITY. Długie i szerokie deski idealne do przestronnych pomieszczeń i do tego wodoodporny zamek chroniący przed gromadzeniem się brudu i bakterii.