Jak dojechać?

Salon Fachowiec Wyszków

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Pułtuska 114B, 07-202 Wyszków

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.30-17.30
Sobota: 8.30-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Szukasz drzwi i paneli z montażem w Wyszkowie? Odwiedź salon Grupy Fachowiec, w którym oferujemy wysokiej jakości produkty. Zajmiemy się także transportem i montażem.

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych rodzajów drzwi, w tym drzwi zewnętrznych, wewnętrznych oraz antywłamaniowych. Drzwi wewnętrzne występują w bardzo szerokiej palecie kolorystyczne oraz wzorniczej. Z powodzeniem znajdziesz model, który wpisze się w zaplanowaną aranżację wnętrza.

Wybierz drzwi i panele z montażem

Oprócz drzwi oferujemy także wiele różnych rodzajów paneli, w tym panele laminowane, winylowe, ścienne oraz dekoracyjne. W zależności od potrzeb dobierze panele o odpowiedniej do użytkowania klasie ścieralności, czy użyteczności. Panele podłogowe dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wyglądu pomieszczenia.

W ramach naszych usług oferujemy również profesjonalny montaż drzwi i paneli. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają niezbędne kwalifikacje oraz wiedzę techniczną, aby zapewnić Ci montaż drzwi i paneli zgodnie ze standardami i normami obowiązującymi w branży. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje drzwi i panele będą działać poprawnie i służyć Ci przez wiele lat.

W naszym salonie możesz zobaczyć wiele różnych drzwi i paneli na żywo oraz uzyskać fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów do Twojego wnętrza. Nasi pracownicy służą pomocą w każdym kroku procesu wyboru i montażu drzwi i paneli. Z nami zyskujesz pewność, że Twoje drzwi i panele zostaną dostarczone i zamontowane w sposób fachowy i bezpieczny.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty