Jak dojechać?

Salon Fachowiec Piła

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Browarna 1, 64-920 Piła

Godziny otwarcia:


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jak poradzić sobie z tak dużym wyzwaniem, jak wykończenie domu lub mieszkania? Sam dobór detali wydaje się trudny, natomiast wybór podłóg czy drzwi, które są bardzo kosztowne, wydaje się jeszcze trudniejszy. Jeśli chcemy, by podłogi służyły nam przez lata to musimy pamiętać, by nie kierować się wyłącznie wzornictwem poszczególnego modelu podłogi. Koniecznie musimy zwrócić uwagę także na parametry techniczne, jakie prezentują np. panele podłogowe. Piła, w której funkcjonuje jeden z naszych salonów, to doskonałe miejsce do tego, by także tu doradzać naszym klientom w kwestiach związanych z wyborem idealnych drzwi i podłóg.

Wybierz wymarzone drzwi wewnętrzne i panele podłogowe

Panele podłogowe obecnie dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, natomiast dzisiejsze technologie pozwalają produkować modele wiernie odwzorowujące naturalne usłojenie, strukturę marmuru czy wzornictwo stosowane na płytkach ceramicznych. Ich wysokiej jakości wygląd idzie w parze z wytrzymałością. Oferowane produkty można z powodzeniem dobrać pod kątem intensywności użytkowania. Wystarczy doradzić się sprzedawcy w naszym salonie, by wybrać model o odpowiedniej klasie ścieralności oraz użyteczności.

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne również uda się dobrać odpowiedni model, który wpisze się w aranżację dominującą we wnętrzu domu czy mieszkania. Warto też doradzić się jednego z naszych pracowników czy należy zwrócić uwagę na parametry techniczne drzwi, tym bardziej jeśli chcemy wyciszyć pomieszczenia. Wówczas nasz fachowiec doradzi odpowiednie rozwiązania.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty