Jak dojechać?

Salon Fachowiec Oborniki Wielkopolskie

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Powstańców Wlkp. 49, 64-600 Oborniki Wielkopolskie

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 7.00-18.00
Sobota: 7.00-14.00
Niedziela: 9.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zajrzyj do naszego salonu i stwórz wymarzoną przestrzeń dzięki drzwiom i panelom podłogowym od Grupy Fachowiec

Zapraszamy do jednego z naszych salonów Grupy Fachowiec w Obornikach Wielkopolskich! Jesteśmy fachowcami w dziedzinie drzwi wewnętrznych i paneli podłogowych. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które pozwolą nadać wnętrzom naszych domów niepowtarzalny charakter.

Drzwi — harmonia estetyki i funkcjonalności

Szukasz drzwi, które będą doskonale komponować się z całą stylistyką wnętrz? Zapraszamy do naszego salonu, w którym znajdziesz drzwi wewnętrzne idealne dla twojego mieszkania! Oferujemy bogatą gamę drzwi, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również doskonale wpiszą się w aranżację wnętrz. Nasz doświadczony zespół fachowców służy pomocą i doradztwem, aby móc dokonać najlepszego wyboru. Ponadto zapewniamy kompleksowe usługi, w tym transport i montaż drzwi, dzięki czemu wszystko uda się zorganizować w jednym miejscu.

Panele podłogowe — wyjątkowy charakter dla Twojej podłogi

Szukasz produktu, który pozwoli stworzyć wyjątkową podłogę? W naszym salonie oferujemy szeroki wybór paneli podłogowych, które świetnie odnajdą się w każdej aranżacji. Panele podłogowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na pięknej podłodze, która nie jest wymagająca pod kątem jej konserwacji.

Dostępne u nas panele podłogowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i estetykę. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wzory, kolory i faktury, które pozwolą Ci dopasować panele podłogowe do stylu mieszkania.

Zajrzyj do naszego salonu w Obornikach Wielkopolskich

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Obornikach Wielkopolskich. Skorzystaj z doradztwa naszych wykwalifikowanych specjalistów. W Grupie Fachowiec nie tylko znajdziesz doskonałe produkty, ale także skorzystasz z naszych komplementarnych usług, takich jak transport i montaż drzwi oraz paneli podłogowych. Stwórz wymarzoną przestrzeń dzięki Grupie Fachowiec w Obornikach Wielkopolskich!

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty