Jak dojechać?

Salon Fachowiec Pisz

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Grunwaldzka 6, 12-200 Pisz

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W województwie warmińsko-mazurskim stworzyliśmy kolejną przestrzeń, w której nasi klienci mogą zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą. Jako Grupa Fachowiec doradzamy i wspieramy naszych klientów w wyborze takich elementów wykończeniowych jak drzwi i panele podłogowe. Pisz to świetne miejsce, w którym mamy szanse na to, by remont czy wykończenie nowych wnętrz przebiegało sprawnie i przede wszystkim wybrany produkt spełniał oczekiwania klientów. Służymy nie tylko radą, ale również oferujemy usługi komplementarne, takie jak dostawa oraz montaż.

Skorzystaj z profesjonalnej porady i zdecyduj się na dostawę z montażem

Panele podłogowe obecnie prezentują się niezwykle pięknie. Bardzo bogate wzornictwo, wiernie odwzorowujące naturalne usłojenie pozwala wybrać panele o idealnej kolorystyce czy wyglądzie. Nie powinniśmy jednak podejmować ostatecznej decyzji, tylko i wyłącznie na podstawie wyglądu. Wyjątkowo ważną kwestią jest także wytrzymałość paneli laminowanych. Tę właściwości określają dwie klasy. Panele podłogowe różnią się od siebie pod kątem klasy ścieralności i użyteczności. Jeśli nie jesteśmy pewni, jaką klasę powinny mieć panele podłogowe służymy pomocą w salonie Grupy Fachowiec w Piszu. Doradztwem służymy również przy wyborze drzwi wewnętrznych. Szczególnie istotną właściwością jest izolacja akustyczna skrzydła drzwiowego, o którą warto zapytać jednego z naszych specjalistów. Jeśli uda się dokonać idealnego wyboru zorganizujemy również dostawę oraz transport. Zatem wszystko zostanie zorganizowane wygodnie i szybko w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty