Jak dojechać?

Salon Fachowiec Milanówek

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Królewska 43, 05-822 Milanówek

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-19.00
Sobota: 10.00-16.00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

 

Czeka cię remont mieszkania czy też planujesz zakup nowego? Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Zajrzyj do salonu Grupy Fachowiec. W Milanówku znajduje się kolejny sklep naszej sieci. Tu w wyborze zarówno idealnej podłogi, jak i drzwi wewnętrznych pomogą ci fachowcy. Doradzą, podpowiedzą odpowiednie rozwiązanie, zasugerują co lepiej sprawdzi się w konkretnym lokalu mieszkalnym. W naszym salonie znajdziesz wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne od uznanych producentów, takich jak DRE, Pol-Skone czy Porta. Oferujemy szeroką gamę paneli laminowanych, winylowych czy też podłóg drewnianych.

Dobre ceny, markowe podłogi – Salon Grupy Fachowiec Milanówek

Jeśli szukasz podłogi, która spełni twoje oczekiwania porozmawiaj z naszym doradcą w salonie w Milanówku. Nasze ekspozycje są tak zaprojektowane, by można było przekonać się o jakości podłóg oraz zobaczyć jak rzeczywiście się prezentują.  Warto mieć na uwadze fakt, że wybór podłogi niekoniecznie jest prostym zadaniem. Należy wziąć pod uwagę wiele kwestii, które pomogą dokonać trafnego wyboru. Wspólnie ze specjalistą w salonie uda się wybrać odpowiednią klasę ścieralności i użyteczności. Fachowiec podpowie też, jaki dobrać podkład pod panele doskonale dopasowany do warunków, jakie są w domu i intensywności użytkowania. Znajdziesz też u nas wszelkiego rodzaju elementy wykończeniowe, takie jak listwy przypodłogowe czy progowe. U nas znajdziesz panele laminowane, winylowe oraz podłogi drewniane od uznanych marek, takich jak Quick-Step, Swiss-Krono czy Barlinek.

Drzwi wewnętrzne dopasowane do wystroju wnętrza – wybieraj pewnych producentów

Drzwi wewnętrzne pełnią co najmniej kilka ról we wnętrzach naszych domów. Z jednej strony są one istotne dla zachowania pewnej intymności domowników, ale nie da się ukryć, że są one także elementem dekoracyjnym. Warto jednak wiedzieć, że drzwi wewnętrzne charakteryzować się będą różnymi właściwościami. Niezwykle cenną cechą jest ich dźwiękoszczelność. Jeśli zależy nam na wyciszeniu poszczególnych pomieszczeń warto porozmawiać z doradcą w naszym salonie, który podpowie jakie rozwiązania powinny być zastosowane, by drzwi były optymalnie dźwiękochłonne. W salonie uda się także zobaczyć jak się prezentują skrzydła drzwiowe od najlepszych producentów. Nasze ekspozycje zaprojektowaliśmy w optymalny sposób. Tak samo jak przy podłogach, tak też w kontekście drzwi uzupełniliśmy naszą ofertę o wszelkiego rodzaju elementy wykończeniowe. Znajdziesz u nas listwy maskujące, progi czy klamki. U nas zamówisz także transport oraz montaż w dogodnym terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty