Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kwidzyn

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 14:00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Reklamacje

Chcemy, aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniały cały czas Twoje oczekiwania. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek problemów, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty.

  1. Procedura reklamacyjna – pobierz
  2. Formularz zgłoszenia reklamacyjnego – pobierz
  3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość – pobierz
  4. Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość – pobierz

 

Salony Grupy Fachowiec postrzegane są przez naszych klientów jako miejsce, w którym uda się wybrać jakościowe podłogi, drzwi lub panele ścienne a przy okazji pracownicy zadbają o świetną obsługę. W salonie w Kwidzynie można przyjrzeć się fakturom i kolorom podłóg, można sprawdzić na własne oczy jak prezentują się te czy inne drzwi. Wybór posadzki lub skrzydła drzwiowego nie zawsze jest prosty, dlatego tak istotne jest odpowiednie doradztwo, na które można liczyć w naszym salonie.

Drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnętrzne? Zamów u nas razem z montażem

Porta, Gerda, DRE czy Pol-Skone to znani producenci stolarki drzwiowej. W naszym salonie w Kwidzynie możesz zobaczyć jak prezentują się produkty od tych producentów. Wspólnie z doradcą możesz omówić zalety tego czy innego rozwiązania. Wystawa znacznie ułatwia i przybliża dokonanie najlepszego wyboru. A ten należy zauważyć, że nie jest najprostszy. Oferta jest szeroka, producentów bardzo wielu, trzeba więc dokładnie zapoznać się z tym, co oferuje rynek. U nas możesz omówić wszelkie kwestie z doradcą, a przy okazji zobaczysz jak prezentują się te czy inne drzwi. Jeśli potrzebujesz zatrudnić profesjonalną ekipę montażową możesz to zrobić u nas. Umówimy dogodny termin.

Poznaj naszą ofertę podłóg w salonie w Kwidzynie i umów się na montaż

Nie brakuje w naszym salonie wysokiej jakości posadzek w atrakcyjnych cenach. Przyjedź do nas i wybieraj spośród światowych marek, takich jak Quick-Step, Barlinek, Gerflor czy Swiss-Krono. Poznaj strukturę paneli laminowanych oraz winylowych, zobacz jak wiernie odwzorowują oryginalne usłojenie. Wybieraj podłogi spośród wzorów typowych dla rodzimych drzew lub zdecyduj się na oryginalne, egzotyczne faktury, takie jak merbau lub wenge. Jeśli tylko pojawią się z twojej strony pytania o tę czy inną podłogę zapytaj jednego z naszych doradców. Z przyjemnością doradzą najlepsze rozwiązanie. Natomiast jeśli szukasz fachowej i profesjonalnej ekipy, która sprawnie i dobrze położy podłogę, zamów u nas montaż i umów dogodny dla siebie termin.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty