Jak dojechać?

Salon Fachowiec Włoszczowa

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Jana III Sobieskiego 38D, 29-100 Włoszczowa

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W salonie Grupy Fachowiec przy ul. Jana III Sobieskiego we Włoszczowej wspieramy naszych klientów w trudnym i wymagającym zaangażowania finansowego wyborze zarówno paneli podłogowych, jak i drzwi wewnętrznych. To kolejne miejsce na mapie, w którym można skorzystać z profesjonalnego doradztwa w miłej atmosferze. Jeden z naszych specjalistów z przyjemnością podpowie, na co zwrócić uwagę podczas wyboru paneli i drzwi, by te elementy wykończeniowe służyły przez lata bez utraty swojego pierwotnego wyglądu.

Dodatkowe wyciszenie drzwi, optymalna klasa ścieralności paneli

Jeśli stoimy przed wyborem drzwi wewnętrznych najczęściej zwracamy uwagę na to, jak się one prezentują i czy wpasują się w dominujący w mieszkaniu styl. Jednak niemniej istotne są inne właściwości skrzydeł drzwiowych. Jeśli zależy nam na tym, by drzwi wewnętrzne zapewniały komfort wszystkim domownikom warto zdecydować się na dodatkowe wyciszenie.

Panele podłogowe dostępne obecnie na rynku prezentują się wyjątkowo naturalnie. Z wyborem odpowiedniego wzornictwa nie powinno być najmniejszego problemu. Jednak wygląd powinniśmy łączyć z właściwą wytrzymałością wybranego modelu. Warto więc zwrócić uwagę na klasę ścieralności, użyteczności, a także na to czy panele mają podwyższoną odporność na wilgotność jeśli mają trafić także do kuchni.

W obu przypadkach warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa, dzięki czemu zyskamy pewność, że wybierzemy odpowiednie drzwi, panele podłogowe. Włoszczowa jest także siedzibą salonu Grupy Fachowiec i właśnie tutaj możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty