Jak dojechać?

Salon Fachowiec Praszka

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Gorzowska 2, 46-320 Praszka

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

  Zarówno wybór tej idealnej podłogi, jak i drzwi wewnętrznych oraz uzupełniających całość elementów dekoracyjnych jest często zadaniem karkołomnym. Z czego to wynika? Obecnie na rynku jest niemal nieskończona gama produktów, spośród których najczęściej mamy wybrać jeden model podłogi czy drzwi. To właśnie tak szeroka oferta, technologiczne niuanse powodują, że wybór jest trudny. Dlatego otworzyliśmy kolejny salon Grupy Fachowiec w Praszce. To tutaj znajdą Państwo doradców, którzy chętnie wytłumaczą, na czym polegają różnice pomiędzy panelami laminowanymi i winylowymi, lub drzwiami z plastrem miodu a płytowymi. Ergonomicznie zaprojektowana ekspozycja ułatwi też wybrać odpowiednią strukturę podłogi oraz idealny wzór skrzydła drzwiowego.

  Drzwi Praszka – wybierz idealny model i skorzystaj z usługi montażu

  Pol-Skone, Porta, DRE to tylko kilka renomowanych marek, które znajdą Państwo w naszym salonie w Praszce. Można je obejrzeć na ekspozycji, by przekonać się o ich jakości. W razie pytań zawsze służą nasi doradcy klienta. Fachowo i sprawnie doradzą i wesprą w dokonaniu jak najlepszego wyboru. W salonie uda się z powodzeniem kompleksowo zorganizować całe zamówienie – od dokonania wyboru, przez skompletowanie drzwi lewych, prawych, odpowiednich rozmiarów oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów, takich jak np. okucia, po ustalenie dogodnego terminu dostawy oraz montażu.

  Panele podłogowe w Praszce – z dowozem i montażem

  Na naszej ekspozycji w salonie w Praszce znajdą Państwo bardzo szeroki wachlarz różnego rodzaju paneli podłogowych, winylowych czy drewnianych. Nasza oferta obejmuje produkty od topowych i popularnych marek, takich jak Swiss-Krono, Quick-Step czy Barlinek. Możliwość zobaczenia i dotknięcia struktury drewna, panela czy winylu znacznie ułatwia dokonanie właściwego wyboru. Jeśli zajdzie potrzeba chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniej podłogi i tak samo jak w przypadku drzwi również możemy umówić transport oraz montaż. Wszystko, kompleksowo uda się zorganizować w jednym miejscu.

  Nowości produktowe
  i promocje

  sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

  Wszystkie produkty