Jak dojechać?

Salon Fachowiec Myślenice

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Słowackiego 81, 32-400 Myślenice

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zarówno drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, jak i podłogi są wyposażeniem mieszkań i domów, które wymagają zaangażowania większego budżetu. Powinniśmy więc dobrze przemyśleć ten zakup. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, postarajmy się zapoznać z charakterystyką zarówno drzwi, jak i podłogi (niezależnie czy będzie ona drewniana, laminowana czy winylowa). Jeśli zależy ci na jak najlepszym zapoznaniu się z właściwościami podłóg i drzwi zapraszamy do jednego z naszych salonów w Myślenicach. Porozmawiaj z fachowcem i wybierz świadomie.

Drzwi wewnętrzne idealnie dobrane do aranżacji twojego domu

Jeśli chodzi o wybór drzwi wewnętrznych na pierwszy plan wysuwa się argument odnoszący się do ich prezentacji. Zależy nam przecież na tym, by drzwi stanowiły istotny element całego wystroju, by budowały pożądaną atmosferę, by korespondowały z innymi elementami aranżacji. By móc dokonać jak najbardziej trafnego wyboru warto więc wybrać się do salonu, w którym będzie można obejrzeć i dotknąć oferowane drzwi. W salonie Grupy Fachowiec w Myślenicach zobaczysz jak prezentują się poszczególne skrzydła drzwiowe, będziesz mógł także zasięgnąć porady u jednego z naszych doradców.

Wybierz, zamów transport i montaż – podłogi w salonie Grupy Fachowiec w Myślenicach

Liczy się produkt, ale nie bez znaczenia pozostaje fachowe doradztwo i świadczenie komplementarnych usług. W naszym salonie w Myślenicach masz szansę przekonać się jak wyglądają panele laminowane, winylowe czy podłogi drewniane. Dowiesz się o właściwościach poszczególnych podłóg od naszego specjalisty. Zamawiając panele, zamówisz także transport i montaż. Wszystko wygodnie zorganizujesz w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty