Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kraków

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Zakopiańska 62, 31-418 Kraków

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-19.00
Sobota: 10.00-16.00
Niedziela: 10.00-16.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Kraków. Profesjonalne doradztwo w zakupach

Grupa Fachowiec to nie zwyczajna hurtownia czy sklep, w którym trudno doprosić się o pomoc i wyjaśnienie wszystkich nurtujących nas kwestii. W naszym salonie klient jest najważniejszy, dlatego przychodząc do nas, na wejściu otrzymuje pomoc specjalisty, który towarzyszyć będzie mu przez całe zakupy. Nasi fachowcy przedstawią właściwości każdego materiału i dopasują produkt zgodnie z wymaganiami pomieszczenia. Dysponujemy szeroką ofertą drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także wysokiej jakości paneli podłogowych. Nasze produkty wkomponują się doskonale do każdego stylu wnętrzarskiego, od minimalistycznego i nowoczesnego, aż do rustykalnego i tradycyjnego.

Jeżeli szukasz paneli oraz drzwi do swojego domu, to znalazłeś idealne miejsce. Oferujemy Ci profesjonalną obsługę, dzięki której wybierzesz idealne produkty spełniające wymagania Twojego wnętrza. Doradzimy, jaki kolor, wzór czy rodzaj paneli wybrać, a także które drzwi będą najtrwalszym rozwiązaniem. Oprócz pierwszorzędnych produktów, możesz liczyć również na atrakcyjne ceny, a zakup możesz zakończyć, decydując się na dowóz i profesjonalny montaż.

Drzwi Kraków. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Drzwi w domu powinny charakteryzować się przede wszystkim wytrzymałością. Każdorazowa wymiana wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego ich trwałość to podstawowy aspekt, którym klienci powinni się kierować, szukając drzwi Dodatkowo drzwi wewnętrzne powinny być wkomponowane w całą aranżację pomieszczenia, a drzwi zewnętrzne w elewację domu. W naszym salonie klienci mają do dyspozycji cały szereg gotowych konfiguracji drzwi, a dodatkowo zapewniamy także niemałą ofertę drzwi wraz z zamontowanym okuciem oraz pełnym wyposażeniem, co pozwala na zobaczenie, jak będą prezentowały się już po zamontowaniu.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w atrakcyjnych cenach, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi specjaliści są gotowi, aby pomóc wybrać idealne drzwi, a także całe ich wykończenie. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z usług naszej ekipy monterów, która dowiezie i profesjonalnie zamontuje nowe drzwi w Twoim domu.

Panele z montażem w Krakowie. Profesjonalna i szybka usługa

Panele to bardzo dobry materiał na posadzkę w naszym domu. Jednak ich zakup powinien być bardzo przemyślany i dopasowany pod względem pomieszczenia, w którym będą się znajdowały. W wielkich marketach klienci mają zazwyczaj ogrom możliwości wyboru różnych paneli, a dodatkowo opisanych różnymi oznaczeniami. Trudno im zrozumieć, czym jest dany symbol, a pomocy od któregoś z pracowników także na próżno szukać. Dlatego w naszym salonie klienci mogą oczekiwać przede wszystkim profesjonalnego doradztwa i wyjaśnienia, czym jest klasa ścieralności opisująca dane panele. Pomożemy w wyborze idealnych paneli do salonu, kuchni czy łazienki, a także scharakteryzujemy każdy z produktów. U nas klienci znajdą zarówno panele tradycyjne i laminowane, jak i zyskujące na popularności panele winylowe. Dysponujemy także dużą ofertą podłóg drewnianych.

Dodatkowo oferujemy możliwość zakupu paneli podłogowych wraz z ich profesjonalnym montażem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty