Jak dojechać?

Salon Fachowiec Jędrzejów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul Kościelna 8, 28-300 Jędrzejów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Czy powinniśmy czymś kierować się decydując się na panele podłogowe? Czy drzwi wewnętrzne wystarczy wybrać pod kątem wyglądu? A może powinniśmy zwrócić uwagę na jakieś inne cechy? Na te i wiele innych pytań z przyjemnością odpowiemy w kontekście wyboru drzwi wewnętrznych czy też posadzki, jaką są panele podłogowe. Jędrzejów jest lokalizacją, w której prowadzimy jeden z salonów Grupy Fachowiec. Przy ul. Kościelnej wspieramy naszych klientów w trudnym i pociągającym za sobą duże wydatki wyborze.

Ciche drzwi wewnętrzne i wytrzymała podłoga

Wybierając drzwi wewnętrzne oraz panele podłogowe przede wszystkim zwracamy uwagę na ich wygląd, na to czy odpowiednio uzupełnią stylistykę wnętrz naszych domów i mieszkań. Liczy się dla nas forma, kolorystyka, wzornictwo. Jednak powinniśmy także zwrócić uwagę na inne właściwości. Poza wyglądem drzwi wewnętrzne mogą odpowiednio wyciszyć pokoje, zwiększając w ten sposób komfort użytkowników. Panele podłogowe powinny być dobrane pod kątem intensywności ich użytkowania. Porozmawiaj z jednym z naszych doradców, który podpowie ci, jakie rozwiązania można zastosować w drzwiach wewnętrznych, by w mieszkaniu było ciszej, by poczuć się bardziej komfortowo. Jeśli chodzi o panele podłogowe to po krótkiej rozmowie nasz fachowiec będzie wiedział jaką klasę ścieralności czy użyteczności powinny prezentować wybrane panele podłogowe. Precyzyjny wybór tych elementów wykończeniowych nie tylko sprawi, że podłoga i drzwi będą służyć przez wiele lat, ale także będą one cieszyć oko, będą spełniać swoją funkcję, czy też będą łatwe w utrzymaniu czystości. Zapraszamy do naszego salonu w Jędrzejowe przy ul. Kościelnej. Chętnie doradzimy i umówimy transport oraz montaż.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty