Jak dojechać?

Salon Fachowiec Jarocin

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Wojska Polskiego 47, 63-200 Jarocin

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-17.00
Sobota: 10.00-13.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Oferta paneli podłogowych czy drzwi wewnętrznych obecnie jest niezwykle szeroka. Wzornictwo paneli jest wyjątkowo bogate, możemy przebierać w pozycjach doskonale imitujących naturalne usłojenie, marmur czy terakotę. Drzwi wewnętrzne z powodzeniem dopasujemy do każdej stylistyki, jaka dominuje we wnętrzach naszych domów czy mieszkań. Możemy poczuć się zagubieni w mnogości produktów, które możemy wybrać. Dlatego też warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu dowiesz się, na co jeszcze zwrócić uwagę decydując się na drzwi wewnętrzne czy panele podłogowe. Jarocin to kolejna miejscowość, w której działa salon Grupy Fachowiec i właśnie tu z przyjemnością wspieramy naszych klientów w zakupach.

Panele podłogowe i ich ukryte właściwości

Wzornictwo paneli podłogowych jest obecnie wyjątkowo bogate i doskonale imitujące naturalne usłojenie, ale także wzory typowe np. dla marmuru czy płytek ceramicznych. Właściwość związaną z wyglądem z łatwością ocenimy, jednak musimy zwrócić na cechy, których gołym okiem nie sposób dostrzec. Koniecznie musimy zapoznać się z takimi właściwościami paneli podłogowych jak klasa ścieralności czy klasa użyteczności, warto też przyjrzeć się także podwyższonej odporności na wilgoć. Jeśli chcesz idealnie dopasować wytrzymałość, takiej posadzki jak panele podłogowe skorzystaj z profesjonalnego doradztwa, jakie oferujemy w jednym z naszych salonów w Jarocinie. Umówisz się także na dostawę i montaż, wszystko kompleksowo w jednym miejscu. Zapraszamy.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty