Jak dojechać?

Salon Fachowiec Busko Zdrój

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Żeromskiego 2, 28-100 Busko Zdrój

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-17.00
Sobota: 9.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec tworzymy po to, by być bliżej naszych klientów, by móc oferować wysokiej jakości drzwi i panele podłogowe. Busko-Zdrój jest jednym z miast, w których także funkcjonuje nasz sklep. W przyjaznej i profesjonalnej atmosferze można wybrać idealnie dopasowane podłogi wraz ze wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, a także drzwi wewnętrzne od renomowanych producentów. Odpowiednio ci doradzimy, podpowiemy, jaka podłoga będzie idealna, by służyła przez wiele lat, i zorientujemy się, czy warto dodatkowo wyciszyć skrzydła drzwiowe.

Wybierz panele podłogowe odpowiednie do intensywności użytkowania

Remontując czy też wykańczając mieszkanie zawsze zależy nam na tym, by wybrać produkty, których cena jest w dobrym stosunku do ceny. Istotne jest by tak duża inwestycja, jaka panele podłogowe służyła nam przez lata i nie niszczyła się w wyniku jej użytkowania. Podczas wyboru powinniśmy więc zwrócić uwagę na klasę ścieralności oraz użyteczności. Odpowiedni dobór wspomnianych klas będzie gwarancją żywotności podłogi przez wiele lat. Jeśli chcesz się doradzić w sprawie doboru paneli pod kątem intensywności użytkowania wybierz się do naszego salonu w Busku-Zdroju i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Zyskasz pewność, że wybór paneli podłogi będzie optymalny.

Masz też możliwość zdecydowania się na komplementarne usługi. Po wyborze paneli podłogowych zorganizujesz u nas transport oraz montaż. Wygodnie i z gwarancją właściwego i sprawnego montażu. Umówimy dostawę w dogodnym terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty