Jak dojechać?

Salon Fachowiec Pruszków

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
Al. Jerozolimskie 444, 05-800 Pruszków

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 19:00

  W świetnie skomunikowanej lokalizacji w Pruszkowie, na Al. Jerozolimskich 444, funkcjonuje jeden z salonów Grupy Fachowiec. Dzisiaj jest to już rozpoznawalna marka na mapie sklepów z wyposażeniem wnętrz, która rozwija skrzydła i pojawia się w coraz to nowych miejscach w całej Polsce. W Pruszkowie zaprojektowano salon ze świetną ekspozycją drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także z panelami podłogowymi i winylowymi oraz podłogami drewnianymi. Zebraliśmy w jednym miejscu świetne, cenione marki oraz zbudowaliśmy zespół doradców, którzy z przyjemnością wytłumaczą wszelkie kwestie związane z posadzkami, drzwiami, argumentami stojącymi za tym, czy innym wyborem.

  Panele winylowe czy laminowane, a może drewno? Fachowcy z salonu w Pruszkowie pomogą ci wybrać jak najlepiej

  Zastanawiasz się nad tym, jaki rodzaj podłogi wybrać do swojego domu lub mieszkania. Weryfikujesz właściwości drewnianych posadzek, porównujesz winylowe rozwiązania ze standardowymi panelami podłogowymi. Przyjdź do salonu w Pruszkowie. Wytłumaczymy ci każdy szczegół, powiemy, jakie są zalety drewna, kiedy go unikać, a kiedy zdecydować się na panele winylowe czy laminowane. Ostatecznie podłoga ma służyć przez lata i w całym okresie użytkowania ma cieszyć oko. Dlatego wybór jest tak istotny. Dlatego my to wiemy i chętnie pomagamy w jego dokonaniu.

  Wszystko w jednym miejscu. Produkt, transport i montaż

  Grupa Fachowiec, dbając o wygodę klientów organizuje kompleksową obsługę. Nie inaczej jest w naszym salonie w Pruszkowie. Tu także z przyjemnością doradzamy odwiedzającym salon i odpowiadamy na pytania o drzwi, panele podłogowe czy ścienne, a także te pytania bardziej techniczne odnoszące się do metod montażu czy stosowania tego, czy innego podkładu zarówno pod panele, jak i podłogi drewniane.

  Zależy nam na tym, by w naszym miejscu panowała przyjemna atmosfera, a salon stał się miejscem, w którym z przyjemnością uda się zrobić cieszące przez lata zakupy drzwi zewnętrznych, wewnętrznych czy podłóg. Zapraszamy do naszego salony, zawsze pomagamy.

  Nowości produktowe
  i promocje

  sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

  Wszystkie produkty

  drzwi DRE