Jak dojechać?

Salon Fachowiec Legionowo, Michałów Reginów

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Cicha 5, 05-119 Legionowo, Michałów Reginów

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-17.00


W kwestii zapytań inwestycyjnych dotyczących drzwi prosimy o kontakt z poniższymi osobami:

Agnieszka Rosziewska – tel. 692 411 442, a.rosziewska@drewnocentrum.pl
Jacek Zyra – tel. 512 161 796, j.zyra@drewnocentrum.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Postaw na wysokiej jakości drzwi i panele podłogowe w naszym salonie!

Zapraszamy do naszego salonu w Michałowie-Reginowie! Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu drzwi i paneli podłogowych, aby wnętrza naszych domów i mieszkań stały się wyjątkowe i funkcjonalne.

Drzwi — elegancja, funkcjonalność i styl

W poszukiwaniu drzwi wewnętrznych, które będą harmonizować z wystrojem domu zajrzyj do naszego salonu. Oferujemy szeroki wybór drzwi, które dodadzą elegancji i stylu każdemu wnętrzu. Niezależnie od preferowanego stylu — nowoczesnego, klasycznego czy minimalistycznego — proponujemy modele, które spełnią nasze oczekiwania. Nasz doświadczony zespół fachowców służy pomocą i doradztwem, dzięki czemu uda się dokonać perfekcyjnego wyboru.

Panele podłogowe — wytrzymałe i eleganckie

Poszukując nowej podłogi, zależy nam na tym, by była ona zarówno estetyczna, jak i trwała. W naszym salonie oferujemy szeroki wybór paneli podłogowych, które wpiszą się w każdy rodzaj aranżacji. Panele podłogowe to doskonałe rozwiązanie, które nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W naszej ofercie znajdziemy różnorodne wzory, kolory i faktury, dzięki czemu z łatwością dopasujemy panele podłogowe do stylu mieszkania. Zapewniamy też usługi transportu i montażu paneli podłogowych. Co umożliwia wygodną organizację związaną z zakupem, dostawą i profesjonalnym montażem w jednym miejscu.

Zapraszamy do naszego salonu w Michałowie-Reginowie

Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, prezentując naszą pełną ofertę. Pracujemy, aby oferować nie tylko doskonałe produkty, ale również komplementarne usługi, takie jak transport i montaż drzwi oraz paneli. Zapraszamy do naszego salonu w Michałowie-Reginowie, pomożemy w stworzeniu wymarzonego wystroju domowych przestrzeni.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty