Jak dojechać?

Salon Fachowiec Grudziądz

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Focha 15, 86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

  Salony Grupy Fachowiec tworzymy po to, by nasi klienci nie tylko znaleźli odpowiedni produkt, ale także mogli doradzić się w kwestii wyboru odpowiedniej podłogi, drzwi czy wykończenia ścian. Jednym z takich salonów, jest salon w Grudziądzu. W atrakcyjnie zlokalizowanym sklepie można przekonać się jaką jakość prezentują oferowane przez nas panele podłogowe, winylowe, a także podłogi drewniane. Ekspozycja obejmuje także drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne.

  Czy wybór idealnej podłogi jest trudny?

  Niekoniecznie. Jednak do podjęcia ostatecznej decyzji nie powinniśmy podchodzić zbyt pochopnie. Podłoga jako bardzo istotny element wykończenia wnętrz domów i mieszkań ma ostatecznie służyć przez wiele lat i przez ten sam powinna też nieustannie cieszyć oko. Wybór pod kątem samej prezentacji podłogi nie powinien nam przysparzać problemów. Przeważnie wiemy, jaki chcemy osiągnąć rezultat, jaka kolorystyka ma dominować. Ale bardzo istotnymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru idealnej podłogi są jej właściwości, które odnosić się będą do odporności i wytrzymałości. Jeśli chcesz się w 100% przekonać, że ta czy inna podłoga będzie odpowiednia do docelowej intensywności jej użytkowania zapraszamy do naszego salonu w Grudziądzu. Porozmawiaj ze sprzedawcą, który umiejętnie podpowie jaka klasa ścieralności oraz użyteczności będzie odpowiednia dla twojego domu. Dowiesz się także czym charakteryzują się nowoczesne podłogi winylowe oraz zobaczysz jak pięknie prezentują się deski barlineckie.

  Zdecyduj się na partnera, który zadba o kompleksową obsługę – produkt + transport + montaż

  Współpraca z salonem Grupy Fachowiec nie ogranicza się do sprzedaży podłogi czy drzwi. U nas zostaniesz obsłużony kompleksowo, szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jeśli zdecydujesz się na panele lub drzwi wewnętrzne w naszym salonie, masz możliwość w jednym miejscu zorganizowanie także transportu oraz montażu. Nasi fachowcy zdejmą wymiary, a kiedy produkt będzie już na miejscu zajmą się montażem w dogodnym terminie.

  Nowości produktowe
  i promocje

  sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

  Wszystkie produkty