Jak dojechać?

Salon Fachowiec Wrocław

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Legnicka 62, 54-204 Wrocław

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-18.00
Sobota: 10.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Panele podłogowe oraz drzwi z montażem Wrocław – Grupa Fachowiec

Sklep Fachowiec we Wrocławiu to miejsce, w którym klienci z całą pewnością mogą spodziewać się szybko i sprawnie dokonanych zakupów. Przeglądając ofertę produktów do wykończenia domu, zazwyczaj ciężko zrozumieć, czym są konkretne oznaczenia, a także które z paneli czy drzwi będą najtrwalszym rozwiązaniem. Poza tym w ogromnych marketach trudno o pomoc pracowników, którzy odpowiedzieliby na te pytania, a także doradzili w kwestii wyboru produktów. Dlatego przychodząc do naszego sklepu, klient za każdym razem otrzymuje profesjonalną pomoc ze strony naszych fachowców. Doradzimy, które panele podłogowe wybrać, aby ich pierwotny wygląd był niezmienny przez długie lata, a także, na jakie drzwi wewnętrzne oraz drzwi wejściowe się zdecydować. Wskażemy różnice pomiędzy produktami i pomożemy dobrać je pod względem miejsca przeznaczenia oraz całej aranżacji domu.

Jeżeli szukasz paneli podłogowych oraz idealnie dopasowanych do nich drzwi wewnętrznych lub poszukujesz wytrzymałych drzwi zewnętrznych, to trafiłeś idealnie. W naszym salonie znajdziesz bardzo szeroką ofertę paneli podłogowych, a także najwyższej jakości drzwi. Oprócz wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsługi zapewniamy także konkurencyjne ceny, a dodatkowo możesz skorzystać z opcji zakupu wraz z dowozem oraz montażem.

 

Drzwi Wrocław – najwyższa jakość oraz atrakcyjne ceny

Wybór drzwi do domu to wyzwanie, które dla większości osób stanowi duży kłopot. Sam zakup drzwi to spory wydatek, a w przypadku wyboru słabej jakości drzwi ich ewentualna w przyszłości wymiana także będzie wiązała się z ogromnymi kosztami. Dlatego też drzwi, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, muszą być przede wszystkim niezwykle wytrzymałe, a poza tym powinny być idealne wkomponowane w cały design pomieszczeń czy elewacji domu. W naszym salonie klienci mają możliwość wyboru drzwi spośród ogromnej oferty różnych konfiguracji, a dodatkowo dysponujemy także sporym asortymentem drzwi wraz z zamontowanym okuciem, co pozwala na przybliżenie ich wyglądu w rzeczywistości.

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie drzwi w naszym salonie, otrzymasz profesjonalną pomoc naszego zespołu, zaczynając od niezbędnych pomiarów oraz pomocy w wyborze klamek i ościeżnic, kończąc na dowozie i montażu gotowego produktu.

Panele z montażem we Wrocławiu – fachowy i terminowy montaż

Oprócz doradztwa w przypadku zakupu drzwi, nasi klienci otrzymują również fachową pomoc w wyborze paneli podłogowych. Ogrom możliwości oferowanych wzorów, rodzajów i kolorów paneli może spędzać sen z powiek. Zazwyczaj klienci gubią się w możliwościach, a brak pomocy ze strony pracowników zmusza ich do nieprzemyślanych zakupów. Dlatego też w naszym salonie klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie doboru odpowiednich materiałów do salonu, łazienki czy kuchni. Wyjaśnimy, gdzie sprawdzą się panele tradycyjne, gdzie panele winylowe oraz laminowane, a gdzie można zastosować podłogę drewnianą. Dokładnie opiszemy właściwości każdego produktu, a także przybliżymy, czym jest bardzo istotna w przypadku zakupu paneli klasa ścieralności.

Oprócz wysokiej jakości paneli podłogowych i profesjonalnego doradztwa podczas zakupów dopełnieniem całości inwestycji będzie profesjonalny montaż. Dzięki tej usłudze nie musisz wynajmować dodatkowej ekipy, ponieważ nasi fachowcy szybko i sprawnie zamontują piękną, funkcjonalną oraz wytrzymałą podłogę w Twoim domu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty