Jak dojechać?

Salon Fachowiec Skierniewice

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
Al. Niepodległości 2, 96-100 Skierniewice

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 14:00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zadbaj o to, by we wnętrzu twojego domu lub mieszkania znalazły się właściwej jakości panele podłogowe i drzwi wewnętrzne. Jeśli tylko nie wiesz, na co powinieneś zwrócić uwagę wybierz się do salonu Grupy Fachowiec w Skierniewicach i skorzystaj z profesjonalnego, bezpłatnego doradztwa, dzięki któremu zyskasz pewność, że dokonasz właściwego wyboru.

Panele podłogowe i właściwie dobrane parametry

Decydując się na panele podłogowe często zwracamy uwagę jedynie na ich wygląd. Nie powinniśmy jednak ograniczać się do zweryfikowania wyłącznie ich prezencji. Oceniając ten czy inny model musimy zdawać sobie sprawę, że różnić się one będą również klasami ścieralności i użyteczności. Skorzystaj więc z doradztwa w salonie Grupy Fachowiec w Skierniewicach, bezpłatne wsparcie pozwoli ci dokonać właściwego wyboru pod kątem częstotliwości użytkowania, dzięki czemu panele będą służyć dłużej zachowujący swój oryginalny wygląd.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty