Jak dojechać?

Salon Fachowiec Mińsk Mazowiecki

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Dąbrówki 9, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Nasze salony tworzymy nie tylko po to, by oferować produkty od renomowanych producentów podłóg czy drzwi, ale także po to, by służyć profesjonalnym doradztwem i konsultacją w przyjaznej atmosferze. Na komplementarność naszej oferty składa się asortyment, obsługa oraz usługi transportu i montażu. Zależy nam na tym, by w naszych salonach wybrać idealny produkt, w miłej atmosferze z możliwością zorganizowania wszystkiego w jednym miejscu.

W poszukiwaniu idealnych paneli podłogowych, drzwi do domu lub innego produktu do wykończenia wnętrz zajrzyj do naszego salonu w Mińsku Mazowieckim.

Panele podłogowe – trwałe i pięknie się prezentujące

Nowoczesne panele podłogowe to podłogi, które są niezwykle trwałe. Ich właściwości pozwalają je kłaść nawet w kuchni, w której panują różne temperatury, jest wilgoć i istnieje o wiele większe ryzyko, że coś rozlejemy. Warto też zwrócić uwagę na to, jak prezentują się dzisiaj panele. To podłogi, które z niezwykłą dokładnością odwzorowują nie tylko kolor i usłojenie, ale także fakturę naturalnego drewna. Jeśli zależy ci na posadzce od markowego producenta zapraszamy do naszego salonu w Mińsku Mazowieckim.

Panele w łaziecne – postaw na winyl

Obecne trendy aranżacyjne kierują nas w stronę jednolitej podłogi w całym domu. Obecna technologia umożliwia produkowanie takich podłóg. Na rynku dostępne są panele winylowe, które swoim wzornictwem zachwycają, a wytrzymałość umożliwia położenie ich w łazience, ze względu na to, że są odporne na działanie wilgoci oraz wody.

Czy wiesz, na co zwrócić uwagę wybierając drzwi wewnętrzne?

Wydawałoby się, że to dosyć proste zadanie. Przeważnie wiemy, jakiego rodzaju drzwi wewnętrzne chcemy mieć w swoim domu. Postawiliśmy na jakiś styl i pozostaje tylko dobrać do niego odpowiednie wzornictwo skrzydła drzwiowego. Czy na pewno? Porozmawiaj z naszym doradcą w salonie Grupy Fachowiec, przekonasz się, że „ukryte” właściwości drzwi też mają znaczenie. Szczególnie istotną cechą może okazać się izolacja akustyczna. Tę można zwiększyć w zasadzie w każdych drzwiach. Zobaczysz też jak prezentują się drzwi ze standardowymi zawiasami, a jak z bezprzylgowymi.

Odwiedź nasz salon w Mińsku Mazowieckim, porozmawiaj z fachowcem, wybierz model drzwi lub podłogi, zamów transport o montaż. Wszystko zorganizujesz w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty