Jak dojechać?

Salon Fachowiec Maków Mazowiecki

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Moniuszki 117A, 06-200 Maków Mazowiecki

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec otwieramy w wielu lokalizacjach w całej Polsce, by uprzyjemnić i ułatwić naszym klientom wykończenie lub remont domu oraz mieszkania. W przyjemnej atmosferze uda się dokonać u nas świetnych wyborów, które zawsze można skonsultować ze specjalistą pracującym w salonie. W Makowie Mazowieckim również nie brakuje naszego sklepu, w którym można przekonać się o jakości oferowanych przez nas paneli podłogowych, winylowych, podłóg drewnianych, a także drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych. U nas uda się dobrać wszelkie niezbędne akcesoria, umówić transport, a także montaż.

Wybierz podłogę, która będzie służyć przez lata

Panele podłogowe to nieustannie ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem posadzka. Od wielu sezonów unowocześniana jest niezwykle trwała, ale i doskonale imituje naturalne drewno. Przy tym sprawdzi się także przy ogrzewaniu podłogowym. Specjalne modele mogą być z powodzeniem zastosowane w kuchni, bez ryzyka, że wilgoć czy zmienne temperatury odkształcą materiał. Jeśli zależy nam na tym, by w każdym pomieszczeniu znalazł się ten sam rodzaj podłogi warto zdecydować się na innowacyjne panele winylowe, których wytrzymałość pozwala na ich położenie nawet w łazience. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania nasz doradca będzie zawsze do dyspozycji.

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych

Wprawdzie mieszkania, w których liczba drzwi jest ograniczona do minimum są dzisiaj dość modne, to jednak nie da się ich zupełnie wyeliminować. Drzwi wewnętrzne w naszych domach i mieszkaniach muszą się pojawić jeśli chcemy wydzielić intymne strefy, stworzyć prywatną przestrzeń, w której przyjdzie się nam łatwiej zregenerować. W naszym salonie w Makowie Mazowieckim można z bliska przyjrzeć się konkretnym modelom drzwi wewnętrznych, dzięki czemu łatwiej przyjdzie nam dokonać idealnego wyboru. Warto też porozmawiać na temat drzwi z doradcą, który podpowie czy nie warto przemyśleć dodatkowych rozwiązań np. w postaci dodatkowej izolacji akustycznej lub rodzaju zawiasów.

Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Makowie Mazowieckim, wybierzesz to, czego szukasz, zamówisz transport oraz umówisz się na montaż w dogodnym terminie. Wszystko w jednym miejscu.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty