Jak dojechać?

Salon Fachowiec Łowicz

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Łęczycka 3A, 99-400 Łowicz

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.30
Sobota: 8.00-14.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób przygotować się do poważnej inwestycji w postaci zakupu paneli podłogowych czy też drzwi wewnętrznych? Co powinniśmy wiedzieć, by dokonany wybór cieszył nas także po wielu latach użytkowania zarówno drzwi, jak i paneli podłogowych? Od tego, by nasz wybór był idealny, są nasi doradcy, do których dostęp masz w salonie Grupy Fachowiec w Łowiczu. Zajrzyj do nas i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa udzielanego w miłej atmosferze.

Wybierz idealne drzwi i panele podłogowe. Łowicz miastem, w którym doradzamy

Panele podłogowe dzięki obecnie dostępnych technologii prezentują się wyjątkowo naturalnie, doskonale imitując usłojenie drewna. Jeśli więc szukamy konkretnego wzoru czy barwy z powodzeniem wybierzemy odpowiedni model. Wzornictwo jesteśmy w stanie ocenić sami, jednak istotne są także cechy świadczące o wytrzymałości paneli laminowanych. Warto więc doradzić się specjalisty, co decyduje o wytrzymałości podłogi. Liczą się klasa ścieralności czy użyteczności, a jeśli zależy nam na jednolitej posadzce powinniśmy też zwrócić uwagę na to, czy podłoga ma podwyższoną odporność na wilgoć. O to wszystko możemy zapytać w salonie Grupy Fachowiec w Łowiczu, gdzie dostępni są nasi specjaliści.

Wybór drzwi wewnętrznych czy podłogi to jedno, trzeba jeszcze zorganizować dostawę i montaż. W naszym salonie masz możliwość skorzystania z komplementarnych usług. W jednym miejscu wygodnie zamówisz panele oraz drzwi, a także transport i montaż, który wykonają zaufani fachowcy.

 

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty