Jak dojechać?

Salon Fachowiec Łomża

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Wojska Polskiego 51, 18-400 Łomża

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 8.00-14.00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W bardzo dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Łomży powstał kolejny salon Grupy Fachowiec, w którym nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo szeroką gamę paneli podłogowych, winylowych czy podłóg drewnianych od renomowanych producentów. Oferta uzupełniona jest wszelkimi niezbędnymi do położenia podłóg akcesoriami, takimi jak listwy przypodłogowe, podkłady, a także produktami montażowymi. Z przyjemnością zapoznamy Państwa także z naszą propozycją drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Poznaj bliżej naszą ofertę. Ekspozycja, która pozwala poznać bliżej produkt

Nasze salony zaprojektowane są tak, by można w nich wygodnie i w przyjemnej atmosferze dobrze zapoznać się z tym, co oferujemy. Oferowane przez nas podłogi drewniane, panele laminowane i winylowe można dokładnie obejrzeć, zobaczyć jak prezentuje się ich usłojenie i w dobrym oświetleniu sprawdzić ich realną kolorystykę. Uda się także zweryfikować ich akustyczne właściwości. Wszystko opracowane jest tak, by móc dokonać jak najlepszego wyboru podłóg, które ostatecznie mają nam służyć przez wiele lat. Chętnie doradzamy i pomagamy w wyborze. Wskażemy jakie różnice zachodzą pomiędzy różnymi klasami ścieralności paneli i podpowiemy czy „winyle” są odporne na wodę.

Zamówi drzwi w salonie Grupy Fachowiec Łomża – my je przywieziemy i zamontujemy

Nasza oferta nie ogranicza się do samych produktów, które znajdują się w naszej ofercie. Drzwi wewnętrzne oraz zewnętrze od renomowanych marek, takich jak Porta, DRE czy Pol-Skone mogą być też przez nas dostarczone we wskazane miejsce oraz profesjonalnie i sprawnie zamontowane. Wystarczy wybrać wymarzony model drzwi i wspólnie z doradcą klienta wybrać dogodny termin dostawy oraz montażu. Wszystko zorganizujemy kompleksowo i w jednym miejscu. Zapraszamy do salonu Grupy Fachowiec w Łomży. W miłej i fachowej atmosferze z przyjemnością doradzimy Państwu w każdej kwestii związanej z wyborem zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz odpowiednich posadzek.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty