Jak dojechać?

Salon Fachowiec Kraków

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Makuszyńskiego 22A, 30-315 Kraków

Godziny otwarcia:
Pon.-pt.: 9.00-18.00
Sobota 9.00 - 14.00
Wirtualny spacer FACHOWIEC

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W salonie Grupy Fachowiec przy ul. Makuszyńskiego w Krakowie oferujemy bogaty wybór drzwi o różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drzwi wewnętrzne, czy zewnętrzne u nas zawsze znajdziesz idealne rozwiązanie.

Odwiedź nas również wtedy, kiedy szukasz idealnych paneli podłogowych. Odkryj szeroki asortyment paneli laminowanych. Dostarczamy wysokiej jakości materiały, które dodadzą elegancji każdemu wnętrzu, niezależnie od tego, w jakim stylu jest wykończone.

Zapewniamy również niezbędne elementy montażowe, które pozwolą profesjonalnie zamontować zarówno panele podłogowe, jak i drzwi wewnętrzne. Nasz zespół doradzi Ci w doborze odpowiednich akcesoriów.

Poznaj nasze komplementarne usługi

Nasza firma to nie tylko konwencjonalny sklep, ale także partner, który wesprze cię w realizacji twojego projektu. Nasza obsługa służy pomocą w doborze produktów, udzieli fachowych porad i pomoże rozwiązać wiele problemów.

Nie musisz też martwić się logistyką. Oferujemy dostawę zamówionych produktów pod wskazany adres. Nasz doświadczony zespół montażowy zapewni fachowy montaż drzwi i paneli podłogowych w Twoim domu lub biurze.

Zapraszamy Do Odwiedzenia Naszego Sklepu

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Grupy Fachowiec w Krakowie przy ul. Makuszyńskiego. Tutaj, w przyjaznej atmosferze, będziesz mógł zapoznać się z naszą szeroką gamą produktów i skorzystać z pomocy naszego doświadczonego personelu. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i pomóc w realizacji Twoich projektów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty