Jak dojechać?

Salon Fachowiec Katowice

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Roździeńskiego 191, 40-315 Katowice

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 10.00-19.00
Sobota: 10.00-18.00
Niedziela: 10.00-16.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Grupa Fachowiec Katowice. Drzwi i panele podłogowe z montażem

Sklepy Fachowiec nie są zwyczajnymi hurtowniami, w których trudno doprosić się pracowników o radę czy pomoc. Przychodząc do nas, klient może liczyć na profesjonalną pomoc najlepszych fachowców w branży. Panele płytki czy armatura to produkty, podczas oglądania których każdemu z nas do głowy przychodzą różne pytania i wątpliwości. Czy ten materiał jest trwały? Czy będzie pasował do małej łazienki? Czy sprawdzi się w kuchni? Wiele pytań, a pomocy znikąd.

W naszym salonie sprzedaży każdy klient jest obsługiwany indywidualnie i może liczyć na tyle uwagi, ile potrzebuje. Doradzimy, jakie panele podłogowe wybrać. Powiemy, czy w danym salonie lepiej sprawdzą się panele winylowe, czy podłoga laminowana. Wskażemy dokładną różnicę między produktami i pomożemy dobrać właściwy kolor do każdego wnętrza. Jeśli szukasz paneli podłogowych, drzwi zewnętrznych do nowego domu czy drzwi wewnętrznych do świeżo wyremontowanego mieszkania, to trafiłeś idealnie.

W naszym Katowickim salonie znajdziesz szeroką ofertę paneli podłogowych oraz drzwi wysokiej jakości. Poza świetnymi produktami i profesjonalną obsługą możesz liczyć także na świetne ceny oraz możliwość zakupu paneli i drzwi wraz z montażem!

Drzwi Katowice – szeroka oferta drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w najlepszych cenach

Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych nie jest prosty. Należy dopasować je do podłogi, ścian oraz ogólnego stylu całego wnętrza. Podobnie jest w przypadku drzwi zewnętrznych, które dodatkowo muszą cechować się rewelacyjną trwałością, bo wymiana ich często wiąże się ze sporymi kosztami.

Klienci odwiedzający nasz salon drzwi w Katowicach mają do wyboru kilkaset produktów w różnych konfiguracjach. Dodatkowo dysponujemy sporą realizacją drzwi wraz z zamontowanym okuciem i pełnym wyposażeniem. Dzięki temu istnieje możliwość dokładnego sprawdzenia, jak dany produkt prezentuje się na żywo.

Zamawiając drzwi w naszym salonie, możesz liczyć na pomoc naszego zespołu. Wykonamy pomiary, pomożemy wybrać klamki oraz ościeżnice, a następnie przywieziemy gotowy produkt oraz go zamontujemy. Nasza ekipa monterska składa się z samych profesjonalistów. Zajmą się demontażem i montażem drzwi, a także zostawią po sobie nienaganną czystość.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty