Jak dojechać?

Salon Fachowiec Brzesko

Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Solskiego 7c, 32-800 Brzesko

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00


Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Fachowiec reprezentowana przez Drewno Centrum sp. z o.o., ul. Traktorzystów 18, 02-495 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Salony Grupy Fachowiec powstają z myślą o tym, by być jak najbliżej klientów. Jeden z naszych sklepów w Brzesku nie tylko oferuje produkty od renomowanych producentów, ale uzupełnia ofertę profesjonalnym doradztwem i komplementarnymi usługami w postaci transportu i montażu. Ma być wygodnie, w miłej atmosferze i kompleksowo.

Jeśli poszukujesz do swojego domu podłóg, drzwi czy innego rodzaju asortymentu do wykańczania wnętrz wybierz się do naszego salonu. Z przyjemności ci doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Wybieraj spośród najlepszych – podłogi i drzwi od renomowanych producentów

W salonie Grupy Fachowiec w Brzesku znajdziesz szeroki wybór zarówno podłóg, jak i drzwi. Wybór podłóg nie ogranicza się do jednego rodzaju posadzki. U nas będziesz mieć możliwość porównania jak prezentują się panele laminowane, winylowe i podłogi drewniane. Jeśli tylko będziesz chciał się doradzić, zapytać o wytrzymałość podłóg, ich montaż czy pielęgnację jeden z naszych doradców chętnie udzieli odpowiedzi. Dowiesz się nieco więcej o klasie ścieralności czy użyteczności. Będziesz mógł przemyśleć wybór paneli, które mogą być położone nawet w łazience, dzięki czemu optycznie zwiększysz przestrzeń mieszkania. Przekonasz się także jak prezentują się oferowane przez nas drzwi wewnętrzne, a nasz specjalista doradzi praktyczne rozwiązania, np. wyższą dźwiękochłonność drzwi.

U nas, poza wyborem samych produktów, zamówisz także transport i umówisz się na montaż w dogodnym dla ciebie terminie.

Nowości produktowe
i promocje

sprawdź nowinki w naszej ofercie, skorzystaj z naszych promocji

Wszystkie produkty