Lista salonów: Kujawsko-pomorskie

Salon Fachowiec Grudziądz

ul. Focha 15


Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Focha 15, 86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 9.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

Przejdź na stronę salonu

Salon Fachowiec Mogilno

ul. Poznańska 2A


Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Poznańska 2A, 88-300 Mogilno

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

Przejdź na stronę salonu

Salon Fachowiec Żnin

ul. Dworcowa 38


Fachowiec. Podłoga, ściana, drzwi
ul. Dworcowa 38, 88-400 Żnin

Godziny otwarcia:
Pon - pt.: 8.00-19.00
Sobota: 8.00-14.00

Przejdź na stronę salonu

Zapraszamy do salonów Grupy Fachowiec. Oferujemy wysokiej jakości  drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także panele podłogowe na terenie Kujawsko-Pomorskiego. Nasza firma to zespół doświadczonych fachowców, którzy zawsze stawiają na jakość i precyzję wykonania.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych i stylistycznych. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Oferujemy także panele podłogowe, które idealnie nadają się do każdego typu pomieszczenia. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach, co umożliwia dopasowanie ich do każdego wnętrza. Wszystkie panele w naszej ofercie są łatwe w montażu i charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Nasza firma działa na terenie Kujawsko-Pomorskiego, a dzięki naszym specjalistom zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów. Zapewniamy także kompleksowe usługi montażu, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o samodzielny montaż drzwi czy paneli.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość i precyzję wykonania.