VASCO

Producent stolarki drzwiowej VASCO funkcjonuje na runku już od trzech dekad. Doświadczenie firmy w produkcji elementów składających się na finalny efekt w połączeniu z wykorzystaniem najlepszych surowców oraz najnowocześniejszych technologii pozwala oferować drzwi, które są doceniane przez użytkowników.

Najnowocześniejsze technologie – najwyższej jakości drzwi

Firma VASCO korzystając z najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz wysoce wyspecjalizowanych maszyn oferuje drzwi wykonane z niezwykłą precyzją. Producent przykłada wielką wagę do detali, które muszą być idealnie dopasowane.

Niezwykłą rolę w procesie produkcji odgrywają tutaj surowce. Są one starannie wyselekcjonowane, weryfikowane zarówno pod kątem bezpieczeństwa dla użytkownika, jak i pod kątem samej jakości surowca. Każdy detal jest precyzyjnie testowany.

Jakość jest oczywiście kluczowa dla procesu produkcji prowadzącego do wyprodukowania doskonałych drzwi, ale tak samo istotne dla firmy jest pozostanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Dlatego też produkcja oparta jest wyłącznie o niskoemisyjne płyty MDF dostarczane przez uznanych i certyfikowanych producentów.

Jakie drzwi znajdują się w ofercie VASCO?

Nie brakuje tu modeli charakteryzujących się klasycznym wzornictwem. Innowacyjne, minimalistyczne propozycje również znajdują się w ofercie producenta.

Ofertę otwierają standardowe drzwi rozwieralne, które VASCO oferuje w wersji felcowej i bezfelcowej. Uzupełnieniem oferty są też nieco bardziej wyszukane rozwiązanie, takie jak drzwi dwuskrzydłowe czy drzwi przesuwne (zarówno w systemie kasetowym, jak i naściennym).