PORTA

Drzwi PORTA – poznaj bliżej producenta

Marka Porta istnieje już 30 lat. Od początku swojej działalności funkcjonuje i produkuje drzwi w Bolszewie w pobliżu Wejherowa. Przez trzy dekady firma prężnie się rozwijała i obecnie jest to bardzo rozpoznawalna i popularna marka, bardzo często wybierana przez klientów. Dzisiaj producent drzwi Porta zatrudnia niemal 2000 pracowników, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Ełku, Suwałkach, a także w Rumunii. Dowodem dynamicznego rozwoju jest także wybudowanie nowoczesnego parku maszynowego PortaSteel.

Standardy, jakie obowiązują w firmie zawsze wynikają z najnowocześniejszych i aktualnych trendów obowiązujących we wzornictwie. Zespół projektantów na bieżąco śledzi trendy w designie oraz najnowsze zdobycze technologiczne. Każda kolejna odsłona katalogu Porta to prezentacja nowych kolekcji drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych oraz innego rodzaju nowości.

Drzwi wewnętrzne Porta – jakość i bezpieczeństwo

Technologie i design to jedno, ale nie można zapominać o tym, że drzwi mają prezentować wysoką jakość oraz muszą być bezpieczne. Najwyższy standard produktów PORTA potwierdza certyfikat uzyskany w Instytucie Techniki Budowlanej.

Jakiego rodzaju drzwi produkuje PORTA?

Porta produkuje drzwi wewnętrzne. Jest to ponad sześć tysięcy pozycji. Występują one w różnej kolorystyce, produkowane są w różnych technologiach. Drzwi wewnętrzne mogą mieć wypełnienie pełne, jak i popularnym „plastrem miodu”. Typy oklein także są różne i można wybierać spośród okleiny naturalnej i syntetycznej, są też modele malowane i lakierowane. Uda się wybrać odpowiednie skrzydło do każdego wnętrza, nasze kolekcje prezentują styl nowoczesny, klasyczny, czy też uniwersalny.

Polski producent oferuje także niemal 1500 pozycji drzwi wejściowych wewnętrznych, które doskonale sprawdzają się np. na klatkach schodowych. Drzwi zewnętrzne to kilkaset bezpiecznych drzwi zewnętrznych o wysokim standardzie. Uda się znaleźć także specjalistyczne drzwi techniczne. W tej grupie znajdują się drzwi antywłamaniowe, ognioodporne i dźwiękoszczelne.