Pol-Skone

Od 1990 r. firma POL-SKONE nieustannie produkuje stolarkę drzwiową oraz okienną. Przez trzy dziesięciolecia udało się stworzyć markę, która dzisiaj jest rozpoznawalna i często wybierana przez klientów. W tym czasie firma dynamicznie się rozwijała i stała się jednym z największych producentów w Polsce. Drzwi oraz okna powstają w czterech nowoczesnych i w pełni skomputeryzowanych fabrykach. Zakłady produkcyjne znajdują się w Lublinie, Biłgoraju oraz w Niemczech. W szeregach POL-SKONE pracuje ponad 1000 pracowników, których wysokie kwalifikacje pozwalają produkować wysokiej jakości produkt, z powodzeniem konkurujący na rynkach europejskich. Cała stolarka budowlana produkowana jest z drewna najlepszego gatunku, które pochodzi wyłącznie z polskich lasów.

Drzwi Pol-Skone – Liczy się ekologia

Od ponad 20 lat POL-SKONE posiada certyfikat na System Zapewnienia Jakości z normą ISO 9001 uzyskany w Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. W 2010 r. zorganizowany audyt w siedzibie firmy pozwolił uzyskać firmie pozytywną opinię i zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Bardzo istotnym elementem filozofii marki jest przyjazna środowisku produkcja. Jako jedna z nielicznych w Polsce firm POL-SKONE może pochwalić się międzynarodowym certyfikatem FSC®, czyli Forest Stewardship Council®. Certyfikat jest świadectwem tego, że firma odpowiednio zarządza gospodarką leśną, co oznacza, że zachowane są w strukturach firmy najwyższe standardy społeczne i środowiskowe rynku. POL-SKONE otrzymało także tytuł „Zielonej Marki”, jest to niezależny certyfikat wyróżniający produkty przyjazne środowisku.

Jakiego rodzaju produkty oferuje POL-SKONE?

Jako producent okien i drzwi  POL-SKONE oferuje pełną gamę produktów stolarki drzwiowej i okiennej. W ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne, od malowanych, przez laminowane, okleinowane czy fornirowane. Nie brakuje szerokiego wyboru drzwi zewnętrznych oraz drzwi technicznych (przeciwpożarowych, dźwiękoszczelnych oraz antywłamaniowych). Znajdziemy także bogatą ofertę ościeżnic, listew drzwiowych czy przypodłogowych.

Drzwi Pol-Skone – doceniona jakość

W kontekście Pol-Skone, a w szczególności odnosząc się do oferowanych drzwi wewnętrznych tego producenta, trudno nie wspomnieć o wyróżnieniach, jakie otrzymał Polski producent. Od 2006 r. marka Pol-Skone regularnie otrzymuje kolejne wyróżnienia, które stawiają firmę wśród wyróżniających się i docenianych firm. Dzisiaj Pol-Skone może pochwalić się takimi wyróżnieniami jak Budowlana Marka Roku, Złotym Kaskiem za drzwi antywłamaniowe C-30, odznaczeniem Zielona Marka, Laurem Klienta, przyznaniem producentowi nagrody Fair Play, wyróżnieniem Gazele Biznesu czy złotym medalem Międzynarodowych Targów dla drzwi RC 4, i wielu innych.

Pol-Skone – cena przystępna dla klientów

Drzwi oferowane przez polskiego producenta Pol-Skone cieszą się coraz większą popularnością z wielu względów. Klienci stawiający na jakość chętnie wybierają modele z oferty Pol-Skone także ze względu na to, że cena drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych jest bardzo atrakcyjna. Wraz z atrakcyjną ceną drzwi od Pol-Skone otrzymujemy nie tylko pełnowartościowy produkt, ale także wyróżniający się nowoczesnym wzornictwem, przyjazną funkcjonalnością, trwałością i bezpieczeństwem. Bez problemu uda się wybrać z oferty model drzwi, który wpiszę się dosłownie w każdą stylistykę, niezależnie czy będzie to aranżacja utrzymana w stylu skandynawskim, loftowym, minimalistycznym, czy boho.

Warto więc przyjrzeć się ofercie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych od Pol-Skone nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale także na to, że są one oferowane w bardzo szerokiej gamie wzorniczej, co ułatwia dopasowanie drzwi do dominującej stylistyki w domu, biurze, czy budynkach użyteczności publicznej.

Drzwi Pol-Skone – wybierz w salonie Grupy Fachowiec

Jeśli szukasz miejsca, w którym wygodnie i w profesjonalnej atmosferze wybierzesz idealny modeli drzwi Pol-Skone, wybierz się do jednego z naszych salonów. Będziesz mieć okazję przekonać się jak prezentują się poszczególne skrzydła drzwiowe. W razie potrzeby możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który jest zawsze do dyspozycji. Dowiesz się czym charakteryzują się poszczególne modele i czy warto np. dodatkowo wyciszyć drzwi, co może być szczególnie cenne jeśli w domu mieszkają dzieci. Wyciszone dodatkowo drzwi, np. płytą otworowaną czy też pełną, znacznie zwiększą komfort domowników i spowodują, że dźwięki z różnych pomieszczeń nie będą się przenikać. Drzwi Pol-Skone z łatwością więc wybierzesz w salonie Grupy Fachowiec, możesz też skorzystać z usługi transportu oraz montażu. Wszystko w jednym miejscu.