KORNER

Korner to marka jednego z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Polski producent już od ponad 30 lat funkcjonuje na rynku zarówno polskim, europejskim, jak i wschodnim.

Bogata oferta listew przypodłogowych

Pod marką Korner funkcjonuje na rynku wiele rodzajów listew przypodłogowych o różnej funkcjonalności w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej. Cechą szczególnie docenianą przez użytkowników w listwach jest to, że wiele modeli pełni także rolę maskownicy na przewody. To estetyczne rozwiązanie, dzięki któremu uda się schować nieestetyczne, często plączące się pod nogami kable.

Duży nacisk producent kładzie na jakość, którą potwierdzają certyfikaty ISO:9001:2015 oraz produkcja zgoda z wymogami Polskiej Normy PN-81/B-89002.

Z powodzeniem uda się też wybrać odpowiedni kolor listew, który będzie korespondował z kolorystyką podłogi. Dostępne są różne odcienie bieli, beżów, czy szarości. Produkowane z PCV listwy świetnie imitują też naturalne usłojenie, co dodaje im walorów estetycznych. Istotne z punktu widzenia klienta jest również to, że do listwy uda się dobrać ćwierćwałki w tej samej kolorystyce.