KAINDL

Firma Kaindl nieprzerwanie funkcjonuje od 1897 r. Doświadczenie marki jest więc niezwykle bogate. Ponad wiekowa historia producenta desek i paneli podłogowych to dowód na to, że firma nieustannie się rozwija i potrafi reagować na zmiany, jakie dyktuje rynek.

Doskonałe panele podłogowe od Kaindl

Kaindl to austriacki producent, który obecnie jest jednym z największych producentów paneli podłogowych, płyt wiórowych i meblowych. Oferowane produkty zyskały szeroką popularność, co wynika z tego, że są to propozycje bardzo wysokiej jakości. Producenta docenia się za to, że oferowane panele są wytrzymałe i wyjątkowo wiernie odwzorowują naturalne usłojenie drewna.

Kaindl w swojej ofercie ma kilka wyjątkowych kolekcji paneli podłogowych. Niezależnie jednak od linii czy też modelu powierzchnia paneli wydaje się być wręczy wykonana z drewna. Mnogość dostępnych modeli pozwoli nam z powodzeniem wybrać panele podłogowe, które doskonale uzupełnią zarówno wnętrza utrzymane w stylistyce klasycznej, jak i skandynawskiej czy minimalistycznej lub industrialnej.