GERFLOR

Gerflor to znana marka produkująca wysokiej jakości podłogi. Obecnie marka uznawana jest za światowego lidera specjalizującego się w nowatorskich rozwiązaniach w zakresie podłóg. Grupa Gerflor dostarcza na rynek innowacyjne i ekologiczne produkty, oraz te uzupełniające wykończenie wnętrz. Marka jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i zyskało miano firmy o ugruntowanej pozycji.

Rozwiązania przyjazne środowisku

Jednym z powodów do dumy dla firmy Gerflor jest to, że jako producent wprowadził technologie przyjazne środowisku. Każdy zakład, w którym powstają podłogi otrzymał certyfikat ISO:14001. Jakość środowiska jest dla firmy niezwykle ważna. Jednym z przejawów dbania o naturę jest to, że w procesie produkcji wykorzystuje się materiały pochodzące z recyklingu. W ten sposób produkuje się wszystkie produkty marki Gerflor. Ulepszając technologie produkcji przedsiębiorstwo dąży do tego, by zmniejszać zużycie kleju, co ułatwia odzysk oraz recykling po zakończeniu użytkowania produktu.

To, co wyróżnia markę to także zaangażowany zespół

W Gerflor bardzo dużą wagę przykłada się do warunków pracy. Przyjazna atmosfera, możliwości rozwoju, praca w międzynarodowym środowisku pozwoliła firmie na zbudowanie niezwykle kompetentnego i doświadczonego zespołu. Gerflor szczyci się tym, że team tworzą wyjątkowo zaangażowani ludzie, którzy z entuzjazmem podchodzą do wykonywania swojej pracy.

Determinacja w dążeniu do sukcesu

Gerflor deklaruje, że codziennie podejmowane starania prowadzić mają do tego, że klienci firmy są zadowoleni z produktów tej marki. Te starania odnoszą się także do wszystkich osób, które związane są z firmą i których praca przekłada się na wizerunek marki. Projektanci, montażyści, dystrybutorzy i inni pracownicy składają się na jedną wielką całość. W ten sposób od lat z sukcesem udaje się zdobywać kolejne rynki, na których znajdują się firmowe, specjalistyczne produkty. Ich gama jest niezwykle szeroka – od tradycyjnych podłóg przez systemy stosowane w łazienkach po wykończenia sportowe.

Panele Gerflor – modne i ciepłe wykończenie wnętrz

Przyjazna środowisku firma produkuje dzisiaj szeroką gamę paneli winylowych. Jakie są zalety modnych winyli? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ich niezwykłą wytrzymałość. Panele winylowe można położyć nie tylko w sypialni, czy w salonie, ale także w kuchni, a nawet w łazience. Wynika to z tego, że winyle nie są podatne na działanie wilgoci ani wody. Co więcej, ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczna, pozwala być spokojnym o to, że ostry lub ciężki przedmiot może uszkodzić wierzchnią warstwę panela.

Panele Gerflor – jednolita podłoga w całym domu

Wielkim atutem paneli winylowych jest to, że mogą stworzyć one jednolitą posadzkę w całym domu lub mieszkaniu. Ten zabieg pozwoli wyeliminować nierówności, które powstają np. przy łączeniu paneli z płytkami położonymi w kuchni czy łazience. Jednak największą zaletą jest to, że jednolita podłoga optycznie zwiększa przestrzeń. Jest to także dość ekonomiczne rozwiązanie pod kątem pielęgnacji, dzięki temu, że do mycia podłóg używamy tego samego rodzaju środków pielęgnujących.