GERDA

Drzwi zewnętrzne są bardzo istotnym elementem, który składa się na zewnętrzną estetykę domu, czy budynku spełniającego inne funkcje. Wygląd drzwi musi korespondować z kolorystyką elewacji. Nie można też zapominać o tym, że drzwi zewnętrzne pełnią także funkcje zabezpieczające dom przed włamaniem. Jednym z bardzo cenionych producentów oferujących bardzo wysokiej jakości drzwi zewnętrznych jest polska firma Gerda. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji drzwi, własne patenty, nowoczesne rozwiązania doceniane są nieustannie przez klientów, którzy poszukują najlepszych drzwi antywłamaniowych.

Jakie cechy powinny mieć najlepsze drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne, które będą odpowiednim zabezpieczeniem muszą być drzwiami o wysokich walorach funkcjonalnych. Liczą się materiały, z jakich są takie drzwi produkowane. To właśnie takie materiały jak stal, aluminium czy drewno decydują o solidności i trwałości drzwi na lata.

Jeśli stoimy przed wyborem drzwi zewnętrznych, koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakie te drzwi mają parametry techniczne. To właśnie te parametry decydują o wytrzymałości i odporności drzwi na działanie wiatru, śniegu czy deszczu.

Nie zapominajmy także o takiej właściwości drzwi zewnętrznych jak izolacja termiczna. To właśnie drzwi zewnętrzne są tym elementem domu, który w dużej mierze decyduje o utracie ciepła. Zatem izolacja termiczna powinna stać na wysokim poziomie. Drzwi zewnętrzne powinny także dobrze izolować wnętrze domu przed hałasami dochodzącymi z zewnątrz. Zwróćmy więc także uwagę na izolację akustyczną.

Jednak najistotniejszą rzeczą są zabezpieczenia antywłamaniowe. Gerda to firma specjalizująca się właśnie w produkcji drzwi, które charakteryzują się wyjątkowymi rozwiązaniami podnoszącymi nasze bezpieczeństwo.

Wybierając drzwi zewnętrzne, które spełnią nasze oczekiwania warto doradzić się specjalisty. Zapraszamy do salonów Grupy Fachowiec, w których z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze drzwi zewnętrzne, umówimy fachowców, którzy zdejmą wymiary, ustalimy datę dostawy i montażu.