ENTRO WOOD

Drzwi zewnętrzne pełnią dwie niezwykle istotne funkcje w naszych mieszkaniach i domach. Z jednej strony są elementem wystroju jako jeden z pierwszych elementów, z którymi się stykamy, stanowią więc istotną część wystroju. Podkreślą odpowiednio styl skandynawski, loftowy, klasyczny czy industrialny lub hygge. W zależności od naszego wyboru stylistyki drzwi zewnętrzne staną się integralną częścią wnętrz naszych mieszkań, a także domów. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór drzwi. Entro Wood to jedna z naszych marek. Producentem drzwi zewnętrznych jest polski producent ElPrema. To świetnie wykonane, atrakcyjne cenowo drzwi zewnętrzne.

Entro Drzwi – 20 lat na rynku

Historia producenta drzwi zewnętrznych Entro Wood sięga 20 lat. Założenie firmy w segmencie stolarki drzwiowej swoje podstawy wzięło z doświadczenia założycieli oraz znajomości nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie w produkcji drzwi.

Efekt końcowy to kompozycja składająca się z umiejętnego wykorzystania różnorodnych materiałów. W naszych drzwiach wykorzystane są zarówno drewno, jak i wysokiej jakości stal, a także zespolone szyby oraz płyty poliuretanowo-izolacyjne. To właściwe zestawianie tych materiałów ze sobą sprawia, że produkty Entro Wood prezentują wszelkie niezbędne właściwości typowe dla drzwi zewnętrznych. Są też odpowiednio zabezpieczone i wyposażone w rozwiązania, dzięki którym będą one służyć przez lata.