DRE

Wprawdzie firma funkcjonuje od 1989 r. pod nazwą DREwpol, to dopiero zmiana nazwy w 2001 r. na DRE pozwoliła jej wybić spośród podobnie brzmiących nazw i szturmem podbiła polski rynek stolarki drzwiowej. Od początku producent drzwi wewnętrznych DRE działa w Elblągu i jest z tym miejscem ściśle związany. Dla producenta liczą się lokalny biznes i trwałe relacje z działającymi w regionie dostawcami. Na tym gruncie w ostatnich latach udało się producentowi wypracować silną pozycję na rynku, i rozpoznawalność poza granicami kraju, z myślą o promocji polskiego biznesu jako solidnego i godnego uwagi.

DRE rozpoznawalne na świecie

Drzwi DRE wewnętrzne, zewnętrzne, przesuwne czy techniczne z sukcesami prezentowane są na światowych rynkach. DRE stale podpisuje nowe kontrakty z zagranicznymi inwestorami, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Dzisiaj marka obecna jest już w 16 krajach Europy i nie chce na tym poprzestać.

Dla DRE obsługa jest kluczowa

Marka szczyci się tym, że już od pierwszych lat sugeruje się uwagami i sugestiami, które napływały z rynku. DRE oferuje produkty, które świetnie się prezentują, ale też idealnie działają, są wysokiej jakości i zachowują najwyższe standardy. Umiejętne radzenie sobie z kłopotami, wychodzenie naprzeciw klientom, sprawne i kluczowe dla funkcjonowania firmy działania marketingowe przekładają się na coroczne wyższe wyniki sprzedażowe. W 2019 r. przychód firmy wynosił 335 milionów PLN.

Technologia na usługach producenta – nowoczesne drzwi DRE

Producent docenianych drzwi DRE funkcjonujący na rynku już od 1989 r. doskonale porusza się w najnowocześniejszych trendach stolarki drzwiowej. Idąc tropem marki należy zwrócić uwagę na to, że wsłuchuje się ona w oczekiwania stawiane przez klientów. Dzięki temu drzwi DRE to szeroka oferta produktów, które świetnie wpasowują się w różne aranżacje, dopasowując się do konkretnego pomieszczenia.

Już w 2018 r. skala produkcji była niezwykle duża, samych skrzydeł drzwiowych wyprodukowano w ilości 750 tys. Warto zwrócić uwagę na surowce, z których drzwi wewnętrzne DRE są produkowane. To zawsze najwyższej póby materiały, które sprowadzane są wyłącznie od certyfikowanych dostawców zarówno z Polski, jak i z Europy. Sukces producenta wynika m.in. z technologicznego zaplecza, którego potencjał wynika z zajmowanego obszaru w postaci 180 tys. m2, z zabudową o powierzchni 70 tys. m2. To właśnie na tak dużej powierzchni wdrażane są innowacyjne rozwiązania, które optymalizują zarówno procesy produkcyjne, jak i umożliwiają produkcję produktów o niestandardowym charakterze. Producent drzwi DRE usprawnił produkcję wdrażając już siedem autorskich patentów.

Pionier na polskim rynku – drzwi wewnętrzne DRE

Producenta drzwi DRE charakteryzuje nieustanne dążenie do doskonałości, która jest osiągalna dzięki wdrażaniu pionierskich rozwiązań. DRE jako pierwszy i jedyny producent opracował i wdrożył metodę opłaszczowania krawędzi przylgi skrzydła okleinami, które charakteryzują się wysoką twardością i niewielką elastycznością. Przekłada się to na pokrywanie krawędzi okleinami o grubości zaledwie do 0,8 mm.

Producent drzwi DRE jako jeden z pierwszych na świecie zastosował specjalistyczny rodzaj druku DRE Direct. Stosowany w produkcji drzwi druk udostępnia nieskończone możliwości nadruków charakteryzujących się najwyższą jakością oraz utwardzeniem powłoki drukowanej metodą UV.

Jakie drzwi znajdują się w ofercie DRE?

Nie brakuje tu wyjątkowo szerokiej gamy drzwi wewnętrznych. W tej grupie znaleźć można setki drzwi ramowych czy też drzwi płytowych. Te występują w różnych konfiguracjach, stylistyce, wykończeniu czy też zastosowano w nich różne rozwiązania technologiczne. W ofercie nie mogło zabraknąć drzwi wejściowych. W tej grupie znajdują się drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne wejściowe. Ofertę domyka olbrzymia grupa drzwi technicznych, czyli przeciwpożarowych, antywłamaniowych oraz dźwiękoszczelnych. Dla bardziej wymagającego klienta producent znalazł miejsce w ofercie dla drzwi przesuwnych, szklanych czy składanych.