Magazynier

  • miejsce pracy: Pruszków
  • etat: pełny etat
  • umowa: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i zabezpieczenie towaru do transportu
  • kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego oraz wydawanego towaru
  • rozmieszczanie towaru we właściwych sekcjach magazynu
  • przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami oraz załadunek towaru (kompletacja sztukowa, kartonowa bądź paletowa)
  • utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • znajomość specyfiki pracy magazynowej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 8.00-16.00, 11.00-19.00 )
  • znajomość i przestrzeganie przepisów BHP w magazynie
  • umiejętności organizacyjne
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • realny wpływ na nasze środowisko pracy, poprzez możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • atrakcyjne rabaty pracownicze
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich najbliższych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres: