Doradca Produktowy

  • miejsce pracy: Lublin
  • etat: pełny etat
  • umowa: umowa o pracę

Właściciel sieci salonów sprzedaży z podłogami i drzwiami oraz dystrybutor artykułów wykończeniowych SALONY FACHOWIEC sp. z o.o. sp.k.  zatrudni w swoim nowym salonie sprzedaży osoby na stanowisko doradca produktowy.

Opis stanowiska:

  • profesjonalne doradztwo i obsługa klienta
  • dbałość o odpowiednie wyeksponowanie i oznaczenie towaru
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • współpraca z firmami montażowymi oraz przygotowanie towaru do transportu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, zorientowanie na klienta
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość branży podłóg i drzwi
  • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch ERP XL

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na cały etat, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • przejrzysty system premiowy, konkursy, dodatki urlopowe i świąteczne
  • szkolenia, dla osób ambitnych i zaangażowanych możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z CV na adres: