Jakim typem kreatywnym jesteś?

Drzwi ukryte czy też dyskretne, to rodzaj drzwi, które licując się ze ścianą stają się niewidoczne. Ościeżnica schowana jest w ścianie i tylko klamka oraz bardzo cienka szczelina okalająca drzwi pozwalają nam zorientować się, że jest tam jakieś przejście.

Szybka realizacja

Teraz każdy może sobie pozwolić na to nowoczesne rozwiązanie! Drzwi ukryte Pol-Skone HARMONY są dostępne w szybkiej realizacji i atrakcyjnej cenie.

Pol-Skone
Drzwi dostępne na stanie magazynowym producenta

Drzwi ukryte Pol-Skone HARMONY idealnie nadają się do małych mieszkań.

Dlaczego? Bo wtapiając się w ścianę, tworzą jednolitą powierzchnię i przez to optycznie powiększają przestrzeń.

Zlicowanie skrzydła ze ścianą i uzyskanie gładkiej powierzchni pozwala na uniknięcie licznych uskoków. Daje to świetny efekt na przykład w przedpokoju, z którego wchodzi się do kilku innych pomieszczeń. Drzwi ukryte Pol-Skone HARMONY mogą także pomóc ukryć przejście do dodatkowego pomieszczenia, np. do gabinetu, z sypialni do łazienki lub garderoby czy z kuchni do spiżarni.

Możliwości aranżacyjne drzwi Pol-Skone HARMONY mogą przyprawić o zawrót głowy. Podoba Ci się ten pomysł? To do dzieła! Możesz zaprojektować sam ich wygląd i wykończyć na różne sposoby. Skrzydło może być przystosowane do montażu jednostronnego lustra lub płytki o grubości 4 mm. Możesz wykończyć je naturalnym fornirem, pomalować czy wykleić tapetą. A może beton? Albo lakobel (lakierowane szkło), lekkie panele ścienne, a nawet mikrocement. Cokolwiek podpowie Ci wyobraźnia i Twoja kreatywność, cokolwiek pasuje do Twojego wnętrza!

Drzwi z ukrytą ościeżnicą Pol-Skone HARMONY możesz zamontować w ścianie murowanej lub wykonanej z karton-gipsu.

W oferowanych opcjach możesz wybierać spośród drzwi pojedynczych, dwuskrzydłowych (także z asymetrycznym podziałem), drzwi wysokich (aż do 244 cm!), a także przygotowanych pod zabudowę panelową.

Zalety drzwi ukrytych Pol-Skone
Harmony w pigułce

Możesz samemu zaprojektować ich wygląd

Ukryjesz niechciane drzwi w przestrzeni pomieszczenia

Uzyskasz kontynuację okładziny ściany

Możesz stworzyć tajemnicze przejście

Przy drzwiach wykończonych lustrem widzisz wszystko od stóp do głów

Masz drzwi pozbawione mało estetycznych opasek

Podążasz za aktualnymi trendami wnętrzarskimi

Pobierz ulotkę

Pobierz ulotkę

Pobierz ulotkę w formacie PDF i sprawdź szczegóły drzwi ukrytych Pol-Skone HARMONY

Pobierz plik PDF (12 MB)